Fitness la ilgilenen arkadaşlar yardım eder misiniz?

Merhaba boyum 1.76 kg 76. Yağ oranım %20. Biraz fazla. Göbekliyim zaten. Başlayalı 1 hafta oldu ve programım değişti. Yani 3 gün gelip 1 gün gelmeyeceğim haftada 6 gün fitness salonuna gelcem bundan sonra. Programımda şu her geldiğimde farklı bir bölgede ağırlık çalışıyorum ve mutlaka her geldiğimde 80 mekik ve 1 saat kardiyo yapıyorum. 9 aya kadar altılı karın kası çizgisi belli olur mu ne gibi sonuçlar olur sağ olun şimdiden

Güncellemeler:
1ay Günde 4 yumurta beyazı süt ve lor peyniri. Öğle et yemeği çorba sadece. Akşamda tavuk veya et. Aralarda elma yiyorum kompleks karbonhidrat alabilmek için. Yani anlayacağınız 0 şeker 0 karbonhidrat. Karbonhidrat da işte yemeklerden alırım alırsamda. Sizce yağ yüzde kaç kadar düşer 1 ayda. Güncellllll
1ay Güncell

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• karın kasları senin boğazından ve iradenden gecer.. öyle basit bir iş değil bu irade sabır ve azimle yapabilirsin.. öncelikle vücut yağ oranını enaz %10 düşüreceksin bununla beraber her vücut bölgesini ağırlıkla geliştiriyorsak aynı mantıkla karın kaslarınıda ağırlıkl kullanarak geliştireceksin. vücut agırlıgı ile yarım mekik ve plank yapabilirsin.. ancak dedğim gibi burada önemli olan yağ oranını düşürmen yoksa geliştirdiğin kaslar yag tabakasının altında kalacagından görünmeycektir.

0|1
    0|0
    • 1ay

Hocam günde 4 yumurta beyazı süt ve lor peyniri. Öğle et yemeği çorba sadece. Akşamda tavuk veya et. Aralarda elma yiyorum kompleks karbonhidrat alabilmek için. Yani anlayacağınız 0 şeker 0 karbonhidrat. Karbonhidrat da işte yemeklerden alırım alırsamda. Sizce yağ yüzde kaç kadar düşer 1 ayda

• 1ay

evet düşer ancak herzaman sıfır karbonhıdrat dıyetı yapma cunku sen bır sporcusun ve enerjıye ıhtıyacın olacaktır vucudunun herseye ıhtıyacı oldugu gıbı karbohıdratada ıhtıyacı vardır bu nedenle sıfırlama herzaman ıyı sonuclar getırmez ve rısklıdır.. bu nedenle biz sporcular yag yakımına basladıgımızda karboyu sıfırlamadan cok kısarız.. karboyu içorganlarının çalşması ve dıyer aktıvtelerın ve ıdmanların ıcın gereklı olan enerjıyı saglayabılmek adına gunde 100grama kadar dusurmenı tavsye ederım.. yanı sabah 50grm yulaf idmndan once 50grm yulaf sekılde olabılır.. ayrıca sana tavsıyem tum vuct agır ıdman yaparsan en etkılı yag yakma yontemıdır.. başarılar

• süreklilik iyi beslenme iyi dinlenme saglam ve yararlı program bunun yanında vucudun vereceği tepkiye baglı olarak sure kısalablir uzayadabilir.

0|1
    0|0
  • bellı olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...