Aykut kocaman kovuldu mu istifa mı etti?

aziz yıldırım ben kovdum demiş güya bir daha o aykutun yüzüne bile bakmam demiş ne oldu da böyle oldu

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• aykut istifa etti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• transfer anlaşmazlıkları yüzünden istifa etmiş

0|1
    0|0
  • kovma ya da istifa etme diye bişey yok Aykut Kocaman zaten fenerde çalışmak istemiyordu ettiği istifalardan anlarsınız ancak şimdiye kadar hep aziz yıldırım karşı çıkıyordu göndermiyordu artık aziz yıldırımda göndermeye niyetli olunca aykut kocaman uzun zamandır yapmak istediğini yaptı istifa etti

0|1
    0|0
  • istifa ederken kovuldu

0|0
    0|0
  • aykut hocaya sormadan transfer yapıyolardı hep krasiç i bile haberi olmadan almışlar alperide o yüzden aykut hocada cebinde taşıdığı istifa mektubunu masaya koydu ve istifası kabul edildi.

0|0
    0|0
  • ben burdayken angut hiçbiryere gidemez diyen aziz kovdu :D

0|0
    0|0
  • kovulmadı iüstifa etti

0|0
    0|0
  • Kardeşiyle samimi olmuş bir maça mı bir yere mi ne gitmiş Aykut Azizin o yüzdendir muhtemelen .

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırımın işidir Aykut Kocaman istifa etse bile Azizin izni olmadan gidemez yani Aziz Yıldırım kovdu kesin

0|0
    0|0
  • kovmmuştur o takımı tamamen aziz yönetıodu zaten aykut guya teknık dırektordu transferlerı kımın alınıp alınmıycagını azız belırlıodu aykut bısı yapmıodu

0|0
    0|0
  • rüzgar eken fırtına biçer keser döner sap döner gün gelir hesap döner alex sin idam fermanını imzalayan elbet bir gün idam sehpasına oturur ve idam edilir ilahi adalet tecellisini gösterdi defolsun...

0|0
    0|1
  • aziz yıldırım ben kovdum demedi ki

medyanın uydurduğu birşey

0|0
    0|0
  • O aykutu müjdeleyinin amk ben:D kovuldu ben net olarak biliyroum inşallahta geri gelmez:D

0|0
    0|0
  • istifa etti

0|0
    0|0
  • Kovuldu diyorlar ama resmen istifa etmiş

0|0
    0|0
  • işte fb zihniyeti.. alex te de aynısı oldu.. 10 sene takımı taşıdı adam. sonra vur ...ına tekmeyi..

0|0
    0|0
  • kovulmuştur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kovulmadır bu

0|0
    0|0
  • işin iç yüzünü onlar biliyor

0|0
    0|0
  • yanlarında değildik bilemicez :)

0|0
    0|0
  • Bence istifa etti..

Çünkü ilk istifasından geri döndermek için çok çabaladılar.. Ama adam sezon sonuna kadar dayanabildi..

0|0
    0|0
  • istifa bence ya.

0|0
    0|0
  • İstifa etti.

0|0
    0|0
  • İstifa gibi gözüküyor.

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım kovmaz