Asla unutamam deyıpte hiç bırakamam deyıpte aynısını bulamam deyıpte. gitmediğiniz oldumu bunlar dusenerek.

ve gidenlere soruyorum gidipte buldunuzmu aynısını sevdınız yerını dolduran unuturan. çelişkiiler içindeyım öyle bir ilişkim varkı kahrolsun kız takmıyor ama kopamıyorum

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Kop ya böyleleri hanca acı veriyor başka bir işe yaradıkları yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hıc unutamam unutsam bıle baskasıyla yapamam dedım ve mucadele ettım ama o bıraktı ınsanın elınden bır sey gelmıyor onemlı olan verdıgın degerın karsılıklı olmasıymıs yapacak bır sey yok

2|0
    0|0
  • bunlardan malesef etrafta cok var, ben demedim, bana denilmedi de

0|0
    0|0
  • bırak ya seni iplemeyeni sen hic ipleme salla gtisin kaldırma birtaraflarını ben akadaş kaldım taoan olen adam gitti soguk ilgisiz birigeldı bitirdim aman gfelnesın gelmedıgı daha hayırlı istemiyorum artık degmiyor cunku rabbim gerek sevenler versin nerdeee buzmaanda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla ben de öyle diyordum ama artık hep ben taviz ve ödün verdikçe hep kaybettim artık beni sevmediğini bile söyledi resmen. Zamanla beni de soğuttu kendinden 1 aydır ayrıyız artık karşıma daha iyisi çıksa da çıkmasa da taviz vermeyi düşünmüyorum. Geç olmadan hatasını anlar da döenrse ne ala dönmezse de farkemez önüme bakacağım. Belki de karşıma bir daha onun kadar güzel ve oturuşu kalkışı fiziği ve güzelliğiyle ondan güzeli de gelmeyebilir ama böyle de olmuyor. Yapacak bir şey yok sevmek sevilmek gerek. Sevgi saygı güven yoksa gerisi boş.

0|0
    0|0
    • ne kadar lık bır ilişkıydı. bende su an bu durumdayım bıraksam onun gibisi çıkarmı dıyorum yanı napacağimi bılmıyorum bana karsı çok saygsıız çok verdiğim değeri asla göremıyorum.

• 1.5 yıllık bir ilişkiydi. Ben artık daha fazla taviz verip daha da gözünde beni küçültmesine müsade edemedim ve bitti. Ben artık hayatımda karşılıklı sevgi, saygı, güven ve anlayışın olduğu bir ilişki istiyorum. Kaç kovala oyunu oynamak istemiyorum karşımdaki kişi de ben de karşımızdaki insanı eş olarak kabul edercesine sahiplenen her an onunla empati kurabilen birisiyle birlikte olmak istiyorum. Değer verip değer görmek istiyorum, kaçıp kovalanma hesabı ne o yapsın ne de ben yapayım istiyorum.

Yükleniyor...