Sizce kaç ayda ya da günde etkisini gösterir?

arkadaşlar ben 163 boyunda 67 kiloyum kilom boyuma göre fazla bugunden itibaren evde spora ve az yemeye başladım bugun 7 dklık egzersiZden yaptım play storedkai bir uygulama belki bilenleriniz vardır 50 mekik ve 55 squat yaptım hergün bunları 10 10 arttırsam kaç ayda forma kavuşabilirim lütfen yardımcı olun 😔

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• düzenli yaparsan 1 aya hissedersin 3 aya kesin sonuç diyet de yap karbonhidrat alma protein al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• mekik çekerek göbegı eritemezsin bölgesel yag yakımı dıye bırsey yoktur.. mekik çekerek sadece karın kaslarını çalıştırısın.. karın kasların çalıştıgı zaman ustundekı yag tabakasına hıcbır fayda getırmez.. eger gobegım gıtsın dıyorsan bunu vucut yag oranını dusurerek yapmalısın.. yani gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • Her gün artırma 2-3 hafta oyle götür sonra artir sonra bida 2-3 hafta sonra artır daha faydasi olur. Yemeğe dikkat edersen ve düzenli aksatmadan yaparsan 3 ayda toparlarsin

0|0
    0|0
  • Her gün artırman doğru olmaz yaptığın sayı vücuduna ilk yaptğn ki kadar baskı uygulamadğında set sayılarını artrmalısın.

0|0
    0|0
  • 2-3 ayda

0|0
    0|0
  • 55 squat çok iyi ama yek seferde kaç yapıyorsun

0|0
    0|0
    • 2ay

tek seferde 25 onda da son beşe doğru bacaklarım titremeye başlıyo

• 2ay

evet

• 2ay

Zamanla sayıyı arttır hep ayni sayıda yapma

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen onları set set yap squat 50 çok çok az

0|0
    0|0
    • 2ay

Set set derken

• 2ay

Günde 200 den aşağı yapma 50 yaptınya süre ver 10 dk diyelim sonra tekrr 50 öyle öyle yap

• 2ay

Anladım teşekkürler

• Squatı bende denedim kalçalarını forma sokuyor ancak daha büyük görünmelerini sağlıyor o yüzden bıraktım ben şimdi yürüşüşe felan çıkıyorum bisiklet sürüyorum. Çok kilolu değilim annemler felan zayıfsın diyor da ben takıntılıyım,

0|0
    0|0
  • 3 ay

0|0
    0|0
Yükleniyor...