Arkadaşlar zayıfım 48 kiloyum spor salonuna yazılmam mantıksız mı?

Squatla bacaklarım falan biraz kilo alsın sıkılaşsın istiyorum. Sizce halsiz düşer ya da daha çok zayıflar miyim?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• yemegini duzgunce ye bise olmaz

1|0
    0|0
    • 2ay

Spor ssalonunda neler yemem konusunda bilgi alabilirim dimi

• 2ay

alamazsin azicik common sense eat veggies and fruit some meat for dem protons

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Değil aksine dengeli olır

1|0
    0|0
  • - Doğru beslenme ile halisz düşmez , zayıflamazsın
    - Seni maksimum seviyeye ulaştıracak iyi bir proglamla çalışırsan yorulmazsın

mantıksız diyemezsiniz spor herkes içindir şekillenmek kilo almak kilo vermek vs , sadece kendine inanıyorsan istiyorsan başlamanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Boyun kaç peki?

0|0
    0|0
  • 48 kilo bir kere harika bir ölçü. Squat yap, spor yap, beslenmeme dikkat et ama ne yaparsan yap 50 nin üstüne çıkma.

0|0
    0|0
  • katıl bişi olmaz

0|0
    0|0
  • spora gitmene gerek yok ki

0|0
    0|0
  • boyun kac?

0|0
    0|0
  • Beslenme yapmazsan bir işe yaramaz

0|0
    0|0
  • Antrenman ve beslenmeni iyi ayarlarsan hedefine ulaşırsın

0|0
    0|0
  • Faydası vucuda olur ama gönüşünüş biraz cılız düşer :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kilo aldırıyorlar zaten

1|0
    0|0
  • spor demek düzenli ve sağlıklı beslenmek demek zaten. 3 yıldır spor yapıyorum ilk başladığımda 44 kiloydum. Şu anda 51 kiloyum. eğer istersen yapamayacağın şey yok, unutma.

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkur ederim ama hic bir bilgim yok ne yerim nası beslenirim bunları spor salonlarında söylüyolar mi

• 2ay

spora başladığında bir hoca sana gerekli tüm bilgileri verecektir. Sende araştırma yaparak kendni geliştirebilirsin. İyi bir program hazırlayacaklardır senin için. bir anda sıkılaşmayı bekleme sakın. Sabırlı ve azimli olmalısın. Dikkat etmen gereken diğer nokta da düzenli uyku. Uyku saatlerini düzene sokmalısın. Sabah onar dakikalık kısa koşular da daha pozitif olmanı sağlayacaktır.

• Yeterli miktarda protein alırsan bir sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • hayır değil

0|0
    0|0
  • Spor illa zayıflamak için yapılmaz sıkılaşmak fit olmak ve en önemlisi sağlık

0|0
    0|0
Yükleniyor...