Fenerbahçe- Efes Pilsen CB Kupası mücadelesini kim kazanır?

Fenerbahçe- Efes Pilsen CB Kupası mücadelesini kim kazanır?Lig ve Kupa şampiyonu Fenerbahçe ile play-off finalisti Anadolu Efes'in mücadele edeceği müsabaka Ankara SS oynanacak. Maç sonunda CB kupası sahibini bulacak. Bu kupayı daha önce Efes Pilsen 10, Fenerbahçe 5 kez müzesine götürdü. Rekabette Anadolu Efes'in 70-53 lük üstünlügü bulunmaktadır. Son 10 müsabakada ise Fenerbahçe rakibine 7-3 lük üstünlük kurmuş bulunmakta.

Fenerbahçe - Anadolu Efes
5 Ekim Çarşamba (Bugün)
20.00
TRT Spor

"Fenerbahçe ve Anadolu Efes'in hem Lig hem de Euroleague için hazır olup olmadığını görebileceğimiz son ciddi sınav niteliğindeki bir maç izleyeceğiz. Maçın içinde zaman zaman fark 10 sayılara ulaşsada maç sonu 10 sayının altında bitecek bir maç olarak tahmin ediyorum. İki takımda çok tecrübeli ve sezona kupa ile başlamak isteyeceklerdir. İki takımda iyi hangisinin kazanacağını tahmin etmek gerçekten güç, maçın galibini ufak detaylar belirleyecek. Benim tahminim CB Kupasını Fenerbahçe'nin kazanacağını yönünde..."

İyi seyirler (+1)

• Fenerbahçe
    60% (3)73% (16)70% (19)Oy Ver
  • Anadolu Efes
    40% (2)27% (6)30% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Fenerbahçe - Anadolu Efes
5 Ekim Çarşamba (Bugün)
20.00
TRT Spor
2ay Fenerbahçe 77-69 Anadolu Efes (MS)
CB Kupasını FENERBAHÇE kazandı.

#fenerbahçe
1ay CB Kupasını FENERBAHÇE kazandı.

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Obradovic varken efesin hiç şansı yok

0|1
    0|1
    • 1ay

çok sert maç olmadı ama kafasındakini sahaya yansıtmak ve saha içine etki etmek açısından Obradoviç bu maçta çok çok iyiydi. Her ne kadarda skor olarak maç çok yakın bitmiş gibi de görünsede rakibine oyun içinde üstünlügünü kabul ettirmesi ve maçı erken koparması oyuncu ve takım kalitesi yanında koç farkınıda bize gösteriyor...

Kızlar Ne Diyor 1

• Fener kimle oynarsa karşı tarafı tutarız :D

0|3
    0|0
    • 2ay

:D deli
      üzüceğiz sizi malesef :(

• 2ay

alıyorum tabi zevk deli :D
      Cim Bom lularla uğrşmak zevkli bir şey sonuçta ama hep derim GS olmadan FB olmaz, FB olmadan GS olmaz, ezeli rakip ezeli dost diyip bağlıyım mevzuyu, basketbol maçlarını takp etmeyi seviyorsan güzel maç olur izlemeni tavsiye ederim yüksek adrenalin yaşarsın yani

• 2ay

Futbol basketbol benim için Galatasaray ile güzel, başka takım maçlarını izlemiyorum çünkü nötr oluyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Efes fenere göre koçu dahil daha yeni bir takım olduğundan isleri zor. Favori fb kazanır muhtemelen. Umarım seyir zevki yuksek mac olur. Kalinic sakatlık sebebiyle olmayacak.

0|1
    0|1
  • Efes alır.

0|2
    0|0
  • fenerbahce alir , kalite farki tartisilmaz

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe kazanır güzel maç izletsinler iki güzide kulüp sonuçta ama koç farkından dolayı fener diyorum

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe

0|1
    0|1
  • Efes basar geçer

0|0
    0|1
Yükleniyor...