Gainer bile kilo aldırmıyor nasıl bir şeyim ben :D?

bir ara 8 kilo aldım hayatım boyunca ilk kez sonra 1 yıldır kaldım öyle alamıyorum şu an gainer kullanıyorum yine alamıyorum günde 110 gibi protein tüketiyorum spor yapıyorum olmuyor ve zayıf olmama rağmen gitmeyen sert şişkin bir göbeğim var biri yardım etsin artık allah aşkına kafayı yedim 😄

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• protein fazla neden tüketilir

0|1
    0|0
    • 2ay

Spor yaptıktan sonra kaslarda gözle görülmicek kadar yırtılmalar oluyor o yırtılmalarıda protein iyileştiriyor öyle kas büyüyor

• 2ay

ekle

• 2ay

Gizliden çık

En İyi Erkek Görüşü

• gainer bile etki etmiyorsa durum cok ciddi demektir.. bazal metabolizman turbo demektir.. bunun için senın yapman gerek sey boş durmayacaksın agzın hıc boş durmayacak sureklı yıyeceksın yukek kalorılı besleneceksın.. nekadar kompleks karbonhıdratlı ve yeterı kadar proteınlı beslenıp agırlık ıdmanları yaparsan okadar yagsız kas kutlesı elde etmış olursun.. tabı bu zamanla olacak ıs o yuzden pes etmeyeceksın ve kusana kadarda yıyeceksın baska yolu yok bunun secım senın

0|1
    0|0
    • 2ay

Öyle sayılırım ama aşırı değil göbek olunca kestim biraz sert taş gibi şiş göbeğim var yağlı değil gibi böyle ele gelmiyo gitmiyo hiç bir şekilde bunun için ne yapıcam neden böyledir

• 2ay

midenle ilgili bir problem olabilir bilemiyorum doktora gorun istersen

Kızlar Ne Diyor 1

• Babannemin yanına 1 haftalıgna tatile gitmek istermisin? 10 kilo falan veriyoruz hediye olarak.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kaç kalori tüketiyorsun?

0|1
    0|0
    • 2ay

1300-1400 falan

• 2ay

Yağ yakımı

• 2ay

Yağ yok gibi ama karnımda sert ve şiş sadece kiloluda değilim fitim hiç anlam veremiyorum

• Çok mu fazla mast yapıyon? O zaman kilo alamazsın

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne alaka ki

• 2ay

Her gün yapamazlar. Adet dönemi var. Sonra erkeğin gücü de bir yere kadar

• 2ay

Yapan olur elbet

Yükleniyor...