İnsanların neden işine gelenler için eylem yapar?

Eylem yapanların çogunlugu g... kurtaranlardan oluşuyor. Eyleme gelmeyenlere laf atarlar. ailecek memur olurlar hiç sesleri çıkmaz, lüks semtlerde yaşarlar sesleri çıkmaz, sabah akşam avm de gezerler sesleri çıkmaz, yazın tatile giderler sesleri çıkmaz, kendi çocuklarını özel okula, dersaneye yollarlar sesleri çıkmaz, amerikan ailesi gibi yaşarlar sesleri çıkmaz,fabrikalarda beyaz yaka olarak ayrı yemek yerler sesleri çıkmaz...

ulan sadece yılan size dokunuca mı eylem yaparsınız?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Hükümetin her yaptığını beğenme veya kabullenme zarureti yok kimsenin, bunu makul yöntemlerle YASAK HAKKI VE VAATANDAŞLIK GÖREVİ olarak eyleme dönüştürmek anayasal hakkıdır.

Sen neyi tartışıyorsun, herkesin robot gibi aynı şeyi düşünüp beğenmesini mi?

2|1
    1|0
    • yazdıklarımla verdigin cevap alakasız.

• Anlatmaya değmez, bu arkadaşların derdi, akpme laf gelmesin. :)

• Kafasındaki ampul ışıl ışıl parlıyor zaten altınlarıyla.

Kızlar Ne Diyor 4

• nette dolaşırken baktımda madoya gitmeyin starbucksa gitmeyin yazmışlar gene gidecekler . kandille alakası olmayan eline almış kandil simiti poz vermiş masumuz diye.soruna ben 5 yıldız verdim.

0|0
    2|0
  • Peki sen kendini dusunmuyormusun? Acikcasi ben sahsen dusunmem. Her iste once ailemi dusunurum, hani bana bir sey olsa uzulurler diye. Ama olumden bile korkmuyorum, her canli olumu tadacaktir elbet. Insan oncelikle haline sukr etmelidir. oyle her sey icin eylem yapilmaz, yapilirsa da isine geldiyi icin degil, dogru oolduguna inandigi icin olmali bence.

1|0
    1|0
  • Neden insanlar "işine geleni" yorumlar haddi olmadığı halde, seni geren ne? Madem karşısın sus, he anladım o yılan size dokundu ondan ;)

1|1
    0|0
    • sende o g... kurtaranlardan oldugun için bu kadar yüzsüzsün!

• Gerçek halk-mahsus halk diye birşey mi var? Gerçek halk ne? Sen ben o bu şu halk değil mi, kendini halktan görmüyorsan birşey diyemem.

• oradaki insanlarda mı chp li? parti reddederse de umrumda değil, ben bu eylemi demokrasi isteyen biri olarak onaylıyorum sonuna kadar.

• Bu aralar soruları şikayet ettiğimin haddi hesabı yok. Senin sorunu provokatif paylaşımdan dolayı şikayet ettim.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...