Fake resimler kullanmanız kişiliğinizin oturmamasından mı?

Bu arkadaşların kişiliği mi oturmamış yoksa özgüven eksiliğimi...Sayfada bakıyorum profil resmi koymayanlar var eyvallah saygı duyarım ama sağdan soldan görüp resimlerini çaldığınız profil resmi yaptığınız insanlar var birde...üstelik %100 orjinal olduğunu iddia ediyor...Bunları deşifre edesim geliyor...Üstelik izinsiz o resimleri kullanmanız suç teşkil ediyor...uyarayım dedim...başınıza iş alırsınız

Bir resmin orjinal olup olmadığını anlamak hiçte zor değil gercekten...ispatlayabilirim...varsa süphelendiğiniz birisi gönderin kime ait olduğunu göndereyim resmin :D

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Bi tane abla burda blogun birinden almış fotoğrafları eklemiş profiline birde yazmış fake diyip duruyosunuz video yükledim bakın fake değilim demiş üstelik fotoğraflaırn sahibi kız yabancı yüzüne bakınca bariz belli yani :)) Videoların sesini de kapatmış hanım ablamız ses de sorun var diye de not düşmüş videodaki arkadaş ingilizce konuşmakta çünkü :) Ve hala fake olmadığını iddia edip sorular sormaya devam ediyor..Normal hayatında büyük ihtimalle dışlanmış çevresi olmayan ezik bir tiptir.

1|1
    0|0
    • he onuda gördüm kullandığı resimde ''EMILIE NERENG'' e ait:D ...çin malı kızlara karşı savaş açtım

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum sen resime takmışsın:) siteye bakarsan yüzlerce 20 exper üye var. erkek olmasına rağmen kendini kız gibi hisseden ve pembe üyelik alan nice ergenler gördüm:D

0|1
    0|0
    • xper önemli mi ki önemli birşeyse kıralım mesela ben şimdi 25 xper olsam bana bir faydası oluyormu

• cinsel tercihe saygı :A bastırılmış arzularını daha fazla bastıramayanlar buraya atıyo kendini :D

• popi olmaya gelmedim :D

• Dürüst olmamak kişiliklerinin bir parçası oturmuş yani. Resmin orjinal olup olmadığını anlamak için google sürükle bırak mı yapacaksın neden aracı olmak istiyorsun sen söyle biz yaparız.

0|0
    0|0
  • bence özgüven eksikliği milleti kandırıyolar işte fake hesaplarla yapamadiklarini yapiyolar ya da makara amaçlı yapiyolar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...