Telefondan arayıpta eni seviyorum demesi ne kadar gerçekçidir

bundan 2 hafta öncesine kadar bikız telefon açıyordu gizli numaradan sürekli benle konuşmak istediğini söylüyordu ben her seferinde kapatmama rağmen hergün defalarca arıyordu çevremden biri olduğuna eminim ama kim olduğunu bulamadım en son aradığında işim var kapatıyorum dedim akşam ararsam açıcanmı dedi bende ewt dedim çok sevindi kim olduğunu öğrenmek için açıcam dedim kapatım sonra 1 haftadır aramıyor ne kadar gerçeği yansıtıyo söyledikleri şüphelendiğim biri var ama eminde değilim ne yapmalıyım

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ğer telefondan seni sevıyorum dedıyse gercektir utanıyordur kendınde cesaret bulmsutur bırakma onu o seni gercekten seviyor...

0|0
    0|0
    • gizli numaradan arıyor ve kim olduğunu bile bilmiyorum nasıl bulcam sadece birinden şüpheleniyorum

• cesaret vermessen öğrenemezsin...

• o sözlerden sonra tekrar arayacağını sanmıyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevmese neden uğraşsın oda var .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İki ihtimal var ya birisi seninle dalga geçiyor. Yada arayan seni seviyor ve tanıdığın birisi ama utanıyor. Birde Sesinden tanıyamadın mı?

0|0
    0|0
    • sesini değiştiriyor çocukmuş gibi yapıyor

• öncelikle şüphelendiğin kişilerle konuşup yokla o olup olmadığını anlamak için. Sora tekrar aramasını beklemekten başka yapacak bir şey yok.

• BİR KIZ BUNLARI YAPAMAZ...ERKEK HAREKETLERİ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...