Fenerbahçeyle uğraşmak tan ne zaman vazgeçilecek :/?

Adını bile yeni duyduğum familya diye bir dize canerin yeni manitası şükran Fenerbahçe'ye Fenevbahçee demiş. bizimle uğraşılmaktan ne zaman vaz geçilecek illa holiganlıkmı yapalım. anlamıyor bunlar laftan sözden az uzakta yaşayın arkadaş nedir bu ergen ergen tavırlar.

Her Filmde Birinin Altına Giren, Bırakın Fenerbahçe'ye Fenevbahçee desin ne fayda sonuçta.
Bugün R ile V'yi Karıştıran, Yarın Berkay'la da Caner'i Karıştırır!

Kemal Sunalların, , Tarık Akanların, Sadri Alışıkların, Halit Akçatepelerin Takımıdır FENERBAHÇE !

Şükran Süzmeside Kimmiş ne sanıyor bu karı kendini. iyimi oldu dizisi yarına kalmaz kalkacak yayından diyer oyuncu arkadaşlarına yazık etti dizideki. ben dahil en az RTÜK'e 1000'lerce mesaj attık. Fenerbahçeyle uğraşmak tan ne zaman vazgeçilecek :/?Özür dilediler ama ok yay'dan çıktı yapacak bişey yok yazık oldu senaristin ve dizideki bir kaç süzmenin yüzünden diyerleride güme gitti.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Dizi bittimi peki sonuç verdiyse iyi olmuş şu bjklileri anlamakta güçlük çekiyorum dünkü bebeler adam olmuş daha düne kadar ağlıyordular.

0|1
    1|0
  • Diziye birşey olmaz. Feneri her r yerde alay konsu oldu

0|0
    0|1
    • 2ay

RTÜK kitlendi yalnız :D bu arada Fenerbahçe taraftarı daha öncede bir diziyi kaldırtmıştı sırf dalga geçildi diye :D 24 saat sürmüyecek sana teminat veriyorum bu dizinin yayından kalkmasının. sadece bekle.

Yükleniyor...