Sevilmediğini Bilerek Sevmek

Uzun bir ilişkiniz var ve artık karşı tarafın sizi sevmediğini ancak sevmek için çabaladığını gördünüz. Her şeyin eskisi gibi olmasını istiyor. Ne yapardınız?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat iniş çıkışlarla doludur bir gün hepimiz acılar yaşıyacağız terk edilmeler aldatılmalar hatta şiddeti bile ama hayatın bize verdiği bir zaman var ve bu zamanı iyi kullanmalıyız seni istemeyen ya da senin istemediğin birinin peşinden gitmek kendi mutsuzluğundan başka birşey değildir, hayatın bize dayttığı yolu seçmek zorunda değilsin sen kendi yolunu seç ve senin peşinden gelene dön ona cevap ver, düşünsene sen birinin peşinden koşuyorsun ve inanılmaz bir istek arzu ve sevgi var o kişi sana dönüp isteğine cevap verdiği zaman sen onun için neler yaparsın belkide kimsenin aklına gelemyecek aşk fikirleri yaratırsın...Bırak doğanın kanunlarına hayatın dayatmalarına cevap verme onlara sen yol göster daha mutlu olacaksın eminim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eski günlere dönmek için eskilerden başlamak lazım. ilk tanıştığınız /buluştuğunuz yere gidin.esklerden konuşun. sizi bitiren ne varsa artık yapmayın. mooton hale gelen ne varsa kaldırıp atın. sinemaya gitmeyin mesela kütüphaneye gidin bir kitabı ikiniz okuyun. ne bileyim o kütüphanede yazışarak konuşun. yaratıcı olmalısın onun gönlünü tekrar fethetmelisin:)

0|0
    0|0
    • :) Elimden gelen her şeyi yapıcam :)

• ya mesela ben bıktım sevgilimle yemeğe gitmekten bana yemek pişirsin istiyorum hatta birlikte pişirelim istiyorum. hiçbirşey yapamasak peyniri ekmeğe o koysuın bende domatesi koyayım birlikte yiyelim yaaaa birlikte yapılsın da önemli olan o ne öyle masaya otur yemek gelsin ye kalk eğlenceli değil bence. farklı şeyler ara arkadaşm anlatabiliyo muyum:)

• Çok iyi anladım teşekkür ederim :)

• eskisi gibi olmaz hicbişi zorlama bence kendimden biliorum benmkisi herseyi yapıo ama bittiği zaman bitio cok istedim tekrar sewiyim ama nıc olmuo istemiorum onu sende zorlayarak hayatını gcrme brak gtsin unutmaya calıs civi civiyi söker unutma :)

0|0
    0|0
    • Orası öylede kolay değil be. Sem niye sevmiyorsun. Nedeni vardır kesin

• :) allah hayırlısı neyse onu yasattsn size o zamn ne diyim

• Amin inşallah teşekkür ederim :)

• olayı akışına bırakrdmm en güzeli

0|0
    0|0
    • Bu durumda bir şeyler yapmak gerekmez mi? Seviyorsun çünkü karşı taraf sevmeye çalışıyor. Ne olacağı belli değil. Durumu değiştirmeye uğraşmazmıydın?

• aynen devam

• Eyvallah sağ olasın

• Neden artık sevmediğini öğrenirdim . Mutlaka bir sebebi vardır . Sonra bu soruna bir çözüm bulurdum.

0|0
    0|0
    • Uzun ilişkinin getirdiği alışkanlık duygusu sorun.Ondan böyle hissediyor ne yapıla bilir bu durumda?

• :)

Erkekler Ne Diyor 3

• asıl sorunu bulup ona göre birşeyler yapardım

0|0
    0|0
    • Asıl sorun yılların verdiği alışkanlık hissi o yüzden böyle hissetmesine neden oluyor. Bu durumda önere bileceğin bir yol var mı?

• niye sevmiyo? asıl sorun bu

• Beni kaybetme korkusu kalmamış. Çok alışmış. Onun için alışkanlık olmuşum falan filan

• kimseyi zorla sevdiremezsin zaten kendisi öyle diyorsa çoktan o ilişkiyi kafasında bitirmiştir seven taraf sensen eğer üzgünüm zor günler seni bekliyor

0|0
    0|0
    • Hemde çok zor günler.

• Elimden geleni yapacağım teşekkür ederim. Atlatcam bu durumu

• rica ederim

• Onu sevmeye çalışırdım zorla olmaz bu işler gönül işleri bunları.

0|0
    0|0
    • Karşılıksız sevmek :) ona bakışın değişir miydi? Tekrar sevmesini sağlamak için neler yapardın?

• yani bakışım değişirdi ona ilk zamanki gibi davranırdım ve olayı akışına bırakırdım pek fazla yapacak bir şey yok.

Yükleniyor...