Body vs kickboks güç farkı ne kadar olabilir?

1 yıl önce benden ilham alıp body sporuna başlayan arkadaşımla ters düştük ve yakın zaman içinde dövüşücez o bodye başladığında ben bıraktım artık dövüş sporlarındayım zamanla aramızda kütle farkı oluştu 10kg falan fazlası var ikimizde iyi dövüşüyoruz ama ben branşım sevebiyle hep dövüşüyorum. Bu 10kg den dolayı aramızda fazla bir güç farkı oluşurmu sizce, boğuşmalarda pek iyi değilim yumruklarım çok sağlam ona göre düşünün bide 3kişiye 2 kişi dalıcaz.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kick boksçu her zaman body'e gideni harcar yani sen döversin eğer hakketen kick boks yapıyorsan senin antrenmanın sparring falan body tek ağrlık yani sen her türlü öldürürsün bunda sıkıntı etme 10 kg falan zaten 10 kg birşey değil şimdi diyceksin ki nasıl cevap verdin neylere dayanarak ben 4 yıl boks 1 yıl fitness şimdi 2 ay muay thai yapıyorum yani hepsinin antrenmanını falan biliyorum merak ettme bol bol çalış şimdiden bol şans.

0|0
    0|0
    • 2ay

1-2 tane yumruk atsam pert ederim de adam üstüme sarılınca yumruklarım saf dışı olcak ve olay boğuşmaya döncek bende boğuşmada iyi değilim ona takılıyo kafam

• 2ay

Ya amaan şişme adamdan mı korkacam kralı gelsin, herşey olacağına varır görüşler için sağol kardeş

• 2ay

Sende sağol.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kardes halı saha maçı kaç saat sürüyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bodyciler genelde gucu fazla olmaz rahat ol indirirsin

0|0
    0|0
  • Sonra nolacak

0|0
    0|0
    • 2ay

Arkamdan iş çevirtmeyecekler bir tane kızın kuklası olup bize yamuk yapmayacaklar.

• 2ay

3 e 2 zor ya

• 2ay

Görücez

• 3e 2 zor gibi knk bilemedim

0|0
    0|0
    • 2ay

Yanımdaki adam güreşci o oyalasa birini ben 2sini alırım knk, zaten birinin tek vurumluk canı var. ama ben asıl kişiyi alamazsam o zaman sıkıntı olur

Yükleniyor...