Bruno Alves mi iyi Chedjou mu iyi defans sizce?

Bruno alvesmi iyi Chedjoumu iyi defans sizce? ikiside yeni transfer

Güncellemeler:
bilgisi olupta yazanlara teşekkür diğerleri kendini daha fazla zorlamasın.anlamıyorsan bekle millet yazsın ordan kopya çekersin

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• 2ninin de farklı özellikleri var

Chedjou daha hızlı ve atletik

Bruno daha tecrübeli ve hava toplarında iyi

eğer kısa vadede düşünülüyorsa bruno 1 adım önde ama uzaun vadede Chedjou daha yararlı olur.daha genç

1|1
    0|0
    • teşekkür en detaylısı bu olmuş

• keşke bu soruyu ne bruno ve chedjou gelmeden sorsalardı adım gibi eminim chedjou'yu kimse tanımaz hekes bruno alves'e 1.sınıf stoper derdi.

• Ben fenerliyim ama bruno alves'e daha geçen euro 2012de herkes 1.sınıf stoper diyodu halada öyle bence..

Kızlar Ne Diyor 7

• 1|3
    1|3
    • hhaahahahahah artıkladım:D

• bişi sorucam chedjou gsye alves fenere gelmeden önce hangisini tanıyodun bu oyuncuların ? bruno alves 1.sınıf stoperdir,chedjou ile kıyaslanmaz

• ayakta ölen adam salih fenerbahçede maça çıkmadan önce tanıyormuydun? Salih mi daha iyi selçuk şahin mi? Ya da manuel fernandes valenciada iken tanıyormuydun takip ediyormuydun ? Manuel fernandes mi daha iyi meireles mi ?

• Atış serbes mi ? :D

0|0
    1|0
  • Chedjou. Fransa'da en iyi defans seçildi ve izledim gerçekten çok atletik bir yapısı var.

0|0
    0|0
  • Anlasam da anlamasam da yazıyorum.

1|1
    0|1
    • güncellmeye değil soruya cevap yazsaydın keşke

• chedjou çünkü onun ismi geçti hep:)

0|0
    0|0
  • ikiside çok iyi

0|0
    0|0
  • Chedjou iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Fenerbehçe Teknik direkle anlaşmadan transfer yapmış bir kulüp anca bu kadar amatör yönetilebilir Chedou daha iyi

0|2
    0|0
  • chedjou kim yaaa ? gsye gelmeden önce kim tanıyodu ? bruno alves 1.sınıf stoperdir! futbolla İlgilenen herkes tanır bruno alves'i! chedjou gsye gelmeden önce keşke bu soruyu sorsaydın! Ayrıca 32 yaş bir stoperin en iyi dönemidir ujfalusi 34 yaşında ramos yapıldı gsliler tarafından

0|4
    0|1
    • teşekkür

• evet 2 sini de biliyordum..bilmesem nasıl özelliklerini söleyeyim ne brunoymuş arkadaş sanki ibrahimoviç abartmayın olayları

• iyi bir psikolog tanıyorum git bir tedavi ol.tipik bir fenerbahçelisin.Avrupaya kaç kere gittinde soracaksın.avrupanın çoğu kesiminde futbol eğlencedir.senin gibi ergenleri dikkate almazlar bende artık almıyorum saçmalıyorsun anca

• alvesi eskiden beri bilirim chedjouyu yeni tanıdım ama araştırınca chedjou nun daha iyi olduğunu anladım.

0|1
    0|0
  • Fenerliyim diye değil Alves daha tecrübeli ve iyidir bence . Bide biraz serttir :D

0|1
    0|0
  • Chedjou genç dedilerde yaşına baktım 28 miş bende 20 falan sandım :DD kalite tecrübe ve vizyon bakımından alves bir adım öndedir

0|0
    0|0
  • Chedjou çok atletik ve fransada yılın defansı, bruno da iyidir.

ama Chedjou biraz daha iyi

0|2
    0|1
    • teşekkür

• :D:D:D ikisinide biliyomuş sen külahıma anlat bunları bruno alvesle dünki stoper chedjou kıyaslanmaz avrupada böyle konuşssan sana gülerler bir yeriyle

• ayakta ölen adam fanatizmi bir kenara bırak ve beni dinle. Chedjou Fransa'da Thiago Silva'nın olduğu ligde yılın en iyi defansı seçildi. Tamam brunoda kötü bir oyuncu değil ama Chedjou daha iyi. Daha atletik daha fazla gol atan bileklerine daha hakim bir defans.

• Alves 32 yaşında chedjou 28 yaşında alves bilmiyorum en iyi stoper seçildimi hiç ama chedjou thiago silva gibi bir adamın oynadığı ligde en iyi stoper seçildi sanırım daha fazla anlatmaya gerek yok

1|2
    0|0
  • b.avles 31 yaşında Chedjou 27 yaşında ve daha iyi

0|0
    0|0
  • kısa vade için bruno

0|0
    0|0
  • şakamı u tabiki de chedjou

0|0
    0|1
    • kaç defa chedjouyu izledin ? bu oyuncular gelmeden önce hangisini tanıyodun ?

• önemli olan tanımak mı ? Raul Meireles'i Selçuk İnand'dan daha çok tanıyordum ama daha iyi olan hangisi Selçuk? Fabregas'ı Mesut Özil'den daha iyi tanıyordum ama iyi olan hangisi? Mesut

• alves

0|0
    0|0
  • serçe mi deve kuşumu kararı sen ver :)

0|0
    0|0
  • Elbette Alves. Chedjou o kadar iyiydi de neden 28 yaşına kadar gören olmadı? Alves Chedjou'nun yaşındayken bonservisine 25 milyon euro verildi, hatırlatalım:) Ayrıca Alves tipi defans oyuncuları 38-39 yaşına kadar formdan düşmez.

0|0
    0|0
  • bruno alves karıyer bakımından ıyı gozukuor ama ağır bence bıraz chedjou daha ıyı bana kalırsa

0|0
    0|0
  • chedjou tam galatasarayın istediği tip stoper. hızlı ve çevik.

0|0
    0|0
  • oynasınlar görelim. ikiside iyi futbolcu ama uyum sağlama meselesi var.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak yazıyorum.

İki oyuncuyuda az çok bilirim.

Chedjou oldukça hızlı bir oyuncu, Galatasarayda bu tarz bir oyuncu arıyordu zaten tam onlara göre. Ama hava toplarında, ve ikili mücadelerde biraz pasif.

Bruno Alves biraz daha ağır bir oyuncu, fakat tam bir kasap. Bu adamla ikili mücadeleye girmek g*t ister . :D Pepe 2 diyebiliriz, hakem anlamadan adamın orasını burasını dağıtır omurgaları felan parçalar valla.

Yani şöyle diyim çok çekicekler bu yeni gelen Alvesten.

İkisininde + sı - leri var ama gözümde Alves daha iyi bir yere sahip , o yüzden Alves diyorum.

Fakat Alves uzun soluklu bir oyuncu değil Chedjou daha uzun yıllar kalır Galatasarayda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...