Arkadaşlar izmirli olan varmı

Dün İzmirdeydim ve onlarla beraber eyleme katıldım ve gerçektende içimden gelen bir şeyi yapmam gerekti ve yaptım binlerce insana bir anda İstiklal marşı diye seslendim ve öncülüğünü yaptığım istiklal marşını binlerce insan hep bir ağızdan okuduk ve çok mutlu oldum ve bir gurup tarafından evime dönerken dayak yedim ben orda o marşı söylettiğim için ama ben genede gurur duyuyorum kendimle ve türk halkıyla bir yunanlı olmama rağmen siz olsaydınız yabancı biryerde böyle birşey yaparmıydınız...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Seni ayakta alkışlıyorum bravo :) direnişe tam destek!

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

• TAbiki yapardım İstiklal marşımız nerde okunursa kim okursa çok büyük saygım vardır bende öncülük ederim öncülük edenede saygı ve sevgim çoğalır. Bu arada eylemleri destekleyen biri değilim. Eylem farklı bişey Türk olmak farklı bişey. Her eylem yapanın vatanı sevdiği söylenemeyeceği gibi her eyleme katılmayanında vatanı sevmediği kanısınd aolmak büyük bir önyargıdır.

2|0
    0|0
  • Açıkçası direnişi desteklemiyorum ama istiklal marşı denilince her yerde ayağa kalkarım. Tebrik ederim seni.

1|1
    0|0
  • istiklal marşı okuttuğuniçin dayak yemezsin bu ülkede.temsilettiğin düşünce için o dayağı yedin.milleti gaza getirme.

2|0
    1|1
  • polisler istiklal marşının okunmasına dayanamamışlar hoşlanmıyorlar.

0|0
    1|0
  • yaptığın yanlış diyemem ama bana biraz ters düşerdi her halde senin yerinde olsaydım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...