Sevgılınız fotoları yayınlayacagını soyluyor ...?

sevgiliniz beraber cekıldıgınız , güzel fotoları yayınlayacağını soyluyor onunla barışmazsanız ..bu fotolar beraberken , gülerken ya da doğum gununuzde suprız yaptığında cekıldıgınız fotolar.bu durumda ne yapılmalı ..ondan nasıl kurtulabılırız ?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• TCK 134 Madde Özel hayatın gizliliğini ihlâl

Özel hayatın gizliliğini ihlâl MADDE 134. - (1) Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlâl eden kimse, altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması suretiyle ihlâl edilmesi hâlinde, cezanın alt sınırı bir yıldan az olamaz. (2) Kişilerin özel hayatına ilişkin görüntü veya sesleri ifşa eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Fiilin basın ve yayın yoluyla işlenmesi hâlinde, ceza yarı oranında artırılır.

Bunun altına bide güzel bir mail yaz, avukatla görüştüm falan diye gözünü korkut sadece senle kalmaz ailene kadar gider bu iş. Beni uğraştırma de...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bune lan böyle bu nası bir aşk saçmalık buuu ben böyle aşkın içine tüküreyim benimde nişanlım yüzük attı ben de gidip gırtlağınımı kesem olmuyosa olmuyodur istenmedğim kalpde durmam ben senin sevgilinde sevgili değil şerefsiz miş karde k.bakma .

0|0
    0|0
  • yayınlasın ne var bunda utanacak

0|0
    0|0
  • kafaya bak yaa sevgilin ya 15 yaşında ya da orda biri beynine bişe yapıp off moduna sokmuş

0|0
    0|0
  • Geri adım atıp bu yüzden asla taviz verme. Eğer fotoğraflarda gerçekten absürd birşey yoksa zaten böyle yayın yapan karaktersiz kişilere seni koruyacak bir sürü tepki mesajı yağacaktır korkma. Bu dediğimin yığınla örneği var...

0|0
    0|0
  • Tehditlere bogun etmek yerine..git yayinla..de..yayinlama gbi bir durumda..santaj basvurusuyla savciliga suc basvurusunda bulun..

0|0
    0|0
    • soyledm ıstedgne sıkayet et kaybedeck bıseym yok dıo

• ya babam fılan bılmıo onlr ogrenırse benm ıcn ıı olmaz

• Eline daha fazla koz verirsin..bogun egersen..sikayetci ol...sevgilimde fotograflarim var diye..en fazla..fotograflarin pesine duserler..

• Küfürlere başlamaktan başka ne yapabilirsin ki :)

0|0
    0|0
  • Fotograflarda giyiniksen sorun yok :) Yayınlamazsan O. Ç. sun de ona...

1|0
    0|0
    • tabıkı gıyınık halım ama kmse sevglı oldgmuzu bılmıor sorn orda

• O zaman yayınlaması halinde anında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacağını söyle.

• İstediğini yapsın serbest yani. Buyur yap de. Bir halt yiyemez. Bölüf yapıyor.

0|0
    0|0
  • polis savcılık kovala

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bırak yayınlasın nolcak psıkopat ruhlu manyak bu sevmıosan bı resım ıcın senı elınde tutmasına ızın verme

0|0
    0|0
  • korktugunu belli etme yayınla de umursama hiçbişey yapamaz

0|0
    0|0
  • savcılıga gıt bı dılekce ver ornegınıde ya maıl at taratıp ya da evıne postala kopyasını bak bı nane yapanılıyomu lale

0|0
    0|0
  • valla iyi bir abini bul bu durumu anlar o halletsin gerisini sen karışma :)

0|0
    0|0
  • Ne var ki bunda kime gonderecek ki

0|0
    0|0
  • illa ayrılcaksan barıs caktırmadan fotoları sil ya da al sonra ayrıl :D

0|0
    0|0
    • uzagmda oldgu ıcn byle bı sansım yok

• o zaman barışcan :) bak ne dicem uzaktan bağlantı diye bişey varhiç duydun mu bilmem onu dene onun pc ne bağlanıp ne var ne yoksa silersin :D

• İstediğini yap de . Korktuğunu belli edersen . Daha bir çok konuda tehdit eder seni

0|0
    0|0
  • sevgiliden başka erkek arkadaşların yok galiba

0|1
    0|0
  • Sıkıyorsa yayinla derim.

0|0
    0|0
  • Sende onunkileri yayınla. Ya da korktuğunu belli etme vazgeçer zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...