Hayatınızda hiç sıradışı ya da olağanüstü diyebilaceğiğiniz bir olay yaşadınız mı?

Ben bir çok kez yaşadım. Bir keresinde daha 7-8 yaşlarındaydım canım cips istedi bakkala gittm sonra bir de kek almak istedim fakat param yetmiyordu bakkaldan çıktım biraz uzaklastım bir taşın altında tam ihtiyacım olan para vardı bilirsiniz o zmn 50-25 kurus falan kağıt paraydı bende parayı alıp tekrar gittm istediğimi aldım çok ilginç gelmişti hala daha dün gibi hatrlarım o olayı.. Sizin buna benzer yaşadığınız olaylar var mı?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kalbin fazla kirlenmemiş, bunun kıymetini bil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tam yaşımı hatırlamıyorum, ilkokul yıllarımdı sanırım. Yakınım olan, varlıklı bir bayan tanıdığımız vardı. Varlık içinde yokluk çektirilen bir bayandı. Kocası çok eziyet ediyordu. Kendisi kocasının tam tersi gibiydi; son derece iyi niyetli,samimi biriydi.Çocukluk yıllarımın anılarında yer edinen ender insanlardan biriydi.

Yatağa düşecek kadar ağır hasta olduğunu öğrendiğimde otuzlu yaşlarındaydı.Sanırım kanserdi.Bir gece yarısı su içmek için mutfağa gittiğimde arada beş yüz metre gibi bir mesafe olmasına rağmen onların çatısında bir top ışık kaynağı görmüştüm. Tüm çatının kiremitleri aydınlanmıştı beyaz ışıkla, birkaç saniye sonra havaya doğru dikey bir şekilde hızlıca çıkıp yok oldu.O an çokda önemsemedim şaşkınlığıma rağmen. Asıl şaşkınlığı ertesi gün bize gelen ölüm haberinden sonra yaşadım.Hatta sırf bu olay yüzünde hastanın ölüm saatini bile sormuştum yakınlarına. Bu olayı şuanda bile anlamlandıramıyorum.Hiçbirşeyede bağlamak istemedim sadece iyi bir insanın hakkettiği huzuru bulabildiğini düşündürdü bana hep.

0|0
    0|0
  • evet aynı şey banada oldu :D sigarayı bırakmıştım bir gün çok kararlıydım sonra yola çıktım bir baktım açılmamış 1 paket parlıament allahım dedim bu bir işaretmi :D sonra aldım o paketi güzel güzel içtim.

0|0
    0|0
  • çok seksi güzel bir kız vardı sınıfın en güzle kızydı bana asla bakmaz derken bir gün okul çıkısı birlikte yürüdük ayrlıken beni öptü çokkkkkk sıcaktı

0|0
    1|0
  • yüzüme demir çarpmıştı ölmemiştim.

0|0
    0|0
  • arkadaştan borç aldıgım parayla dondurma almıştım ülker golf 9 kere arka arkaya dondurma çıkmıştı ve hepsinide yemiştim buda benim ilginç bir olayım :D

0|0
    0|0
  • Evet Bisiklet Sürüyordum Tam O Sırada Araba Çıktı Karsıma Tabii Ben De De Firen Biraz Zayıftı Havada İKİ takla Atmama Rağmen Ufak Bi Sıyırıkla Atlatmıştım :) ..

0|0
    0|0
  • ben 9 yaşında sünnet olmuştum erkek arkadaşlar iyi anlar beni :D sünnet lan sünnet bundan daha olaganustu bırsey var mı:D

0|0
    0|0
  • duran minibüse kafa attım, dikiş atıldı, arabanın vurduğum yeri içeri göçtü :D

1|1
    0|1
  • Kalbin temizmis benimde başıma ikginc olaylar geliyor. Nerde yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • Çok yaşadım ki :)

0|0
    0|0
  • şu an sana mesaj yazıyor olmam mesela.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gerçekten ilginçmiş.Tuhaf bir tesadüf olmuş.

Benim yaşadığım en ilginç olay ise,akp tam 11 yıldır bu ülkeyi parça parça sattığı,sınav sistemlerindeki hilelerden,milli eğitime,yargı kurullarımızdan ordumuza kadar heryere kötü yazılımlı bir virüs gibi girip,sistemleri çökertmesine rağmen,hala bir kısım insan onları destekliyor

Bundan daha sıradışı birşey yaşamadım ben

1|4
    0|0
  • Sana şu kadarını söyliyeyim insanların kafa seslerini duyabiliyordum 2 sene öncesine kadar ama artık yapamıyorum

1|1
    0|0
    • çok ilginçmiş bende gece yattığım zaman bazen istediğim bir yeri görebiliyorum çok düşünürsem eğer

• @soran sana :D

• doğru canım benim bn herkesi kendim gibi zannedp guvendığım ıcn kazık yedım ve etrafımda ıstemyrm hc bırını görsem kafamı çevirirm arkadaşım da yok gibi birşey. çok havalı zannederler benı tanımayanlar o konuda da haklısın canım boşveriyorum kim nasıl isterse öyle görsün beni (:

• oldu :) tam ihtiyacım olan anlarda hepsi oldu çok şükür tam bittim dediğim anlarda RABBİM yettim kulum dedi adeta ... :) en ummadığım ama en ihtiyacım olan anda arabam oldu :D

1|0
    0|0
  • Rabb'im şimdiye kadar istediğim her şeyi Verdi. Benim hayal gibi gelen her şeyi. Şükür.

0|0
    0|0
  • Allah yüzüne gülmüş işte şaka maka haram para sonuçta ama çocuksun nasibin mi artık bilemem bende çok para bulurdum yolda ya

0|0
    0|0
  • aklıma bir zamanlar stv de sır kapısı adlı program vardı o geldi ya :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...