Kollarımı nasıl inceltirim?

Arkadaşlar bir süredir düzgün besleniyorum abur cubur yok. Bol bol sıvı tuketiyorum yemekleri aşırıya kacirmiyorum. Kalcam büyük onu küçültmek için bir kaç egzersiz yapıyorum. Onun dışında yürüyüşe çıkamıyorum zaten ışte sürekli hareket halindeyim. Kollarimi inceltmek istiyorum ama nasıl bir egzersiz yapsam bilemedim. Diyette falan hep belim inceliyor incecik kalıyor bacak ve kollar gitmiyor ne yapmalıyım tavsiye veren youtube kanalı falan var mi ya da sizin bildiğiniz sporlar

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel yag yakımı yoktur. gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• beden komple küçülür. Sadece kilo ver, oram buram deme. Hepsi orantılı küçülür büyür.. ;)

1|0
    0|0
  • Savaş cebeci. Youtubedan izle videolarini istedigin yardımı bulacaksın. Her konuda.

1|0
    0|0
  • Bana mj at vücut geliştirme ile ilgileniyorum

1|0
    0|0
  • zımparala ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Egzersiz hareketlerini düzenli yap incelir

1|0
    0|0