Sneijder Chelsea Yolundamı?

Bütün spor sitelerinde bu haber yayılmış hatta İngilterenin önde gelen gazetelerinde bile Mourinho´nun eski öğrencisi Sneijder´i istediği haberleri yayılmış sizce bu transfer gerçekleşirmi?Gerçekleşirse bonservis bedeli ne kadar olmalı?Benim görüşüm İnşallah Sneijder gitmez çünkü bu sene Lige damgasını vuracağını düşünüyorum ve Sneijder kalitesinde bir orta saha oyuncusu transfer etmekte kolay değil

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Mourinho´nun eski öğrencilerini bırakmayıp,gittiği takımlara geri almak gibi bir huyu var.

Sneijder'inde Mourinho ile olan yakınlığını biliyoruz.

Kısacası bu transfer olabilir,tabi enaz 20 milyon euroya :)

Bir senaryoya göre Sneijder eski hocasının yanına Chelsea'ye,Kaka ise onu çok beğenen ve isteyen Fatih Terimin yanına Galatasaraya gelecekmiş.

1|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• daha gs ye gözle görülür bir faydası dokunmadı adamın.taraftar bu sene avrupa da katkı yapmasını istiyor,bu kadar çabuk gideceğini sanmam.

0|0
    0|0
  • chelsea iyi bir takım prestiji var cezbediyor teklif olursa gider elde tutulamaz sonuçta esir değil rel madride attığı golle neler yapabileceğini gösterdi ama ben onun galatasarayda da mutsuz oldğunu düşünmüyorum istanbulu çok sevmiş

0|0
    0|1
  • mourinho ister onu,ama sözleşmesi var şimdi fatih hoca bırakmaz bence.

0|0
    0|0
  • Eğer teklif varsa gider Sneijder.

0|0
    1|1
  • sneijderi bırakmayız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Medyanın dediklerine pek inanmamak lazım bu transfer dönemlerinde. Gazetelere tiraj lazım. onun için bir şey yazmayacağım.

Umarım gitmez. Ben daha önce de sıkça söylemiştim; 2013-2014 sezonu -sakatlık belası olmazsa- Sneijder'in sezonu olacaktır

0|1
    0|0
  • Gitmez merak etmeyin ztn bu sezon çok az oynadı bana görede onun sezonu önümzdeki sezon olucak

0|1
    0|0
    • öyle birşey olursa,sneijder gidecek yerine Kaka +para gelmiş olacak

zaten imparatora Sneijder'mi Kaka'mı diye sorsanız,Kaka der, ve zaten öylede demişti

• kendi bile açıklamış link resmi teklif yok henüz,söylentiden ibaret

0|0
    0|0
  • Bence Türkiyede avraupadaki gibi oynamaz.10 milyon euro verilirse satılsın derim.

1|0
    1|0
  • chelsea nın o mevkiide 3 futbolcusu var gitmez sallamasyon haber

sneijder yaz kampına girsin, drogba yı bile arkada bırakır

0|2
    0|1
  • Gelişini düşünüce gitmesini daha yakın bir seçenek olarak görüyürum istediği teklifi aldı eğer teklif gerçekse kesin gider

0|0
    0|0
  • bonservis gs de iyi bir teklif gelirse gider niye gitmesin üstelik oyuncu gitmek istiyorsa birde teklif iyiyse gs napsn üstelik Mourinho faktörü var

1|0
    0|0
  • Mourinho istiyorsa elimizde tutmamız çok zor gibi. Çünkü sneijder mourinhoyu çok seviyor. Bonservis bedeli en az 20 millyoon euro olmalı çünkü çok çok kaliteli bir orta saha. Bu sene kendini fazla gösteremedi. Ancak kalmasını isterim. Eğer kalırsa seneye hem ligin hem avrupanın tozunu attırır gib ...

0|0
    0|0
  • la yok ne chealse se gs de kalır gıtmez o

0|1
    1|0
  • giderse en az 15milyona gitmeli

0|0
    0|0
  • istemez benceee

0|0
    0|0
  • fake haber

0|0
    0|0
  • Galatasaraya da sneijdere de büyük paralar vermedikçe bu iş olmaz Galatasarayın gelecek yıl ki planları arasında avrupada daha büyük başarılar kazanmak var çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...