Evlilik kararından vazgectim ve.... kızlar cevaplayın lütfen!!!

merhaba evlilik kararı almıştık karşılıklı son zamanlar ona karşı güvensizliğimi hissettim bu karardan sonra kendisinede söyledim o zaman güvenmiyorsan evlilikte olmaz dedi daha zora sokuyordu ve kaybetmek istemiyordum!.. tamam dedim güveniyorum sana ama içimden zorladım kendimi güvenebilirmiyim diye.. olmadı... 20 gün kala ben 1 sene daha evlilik kararını uzatalım eğer kabul edersen son zamanlar sogukluk var bunu bir atlatalım ileride ne sana ne bana problem olmasın dedim... 2 gün sitem mesajları aldattın yalancı kandırdın.. sana köpek değilim ben ! ... istediğin zaman çağırıp istediğin zaman tekme atamazsın!... 3. günü gidip eski kız arkadasıma yazmıs hakkımda bilgi almak için öğrendim neden böyle terbiyesizce birsey yapıyorsun dedim! aa zaten ben evlenmek istememistim bende zaten erkek vardı seni provakasyon yaptım yazın onunla tatile gidicem dedi! bende mutluluklar o zaman size dedim sakince.. 12 gün sonra bir mesaj daha geldi ondan merhaba affına sığınarak beni affetmeni diliyorum cünkü ben biliyordum kimse 5 ayda tanıdıgıyla evlilik kararı almaz beni kandırdıgını biliyordum bu yüzden provakasyon yaptım bende sana ama bana dogruyu söylemeni isterdim ama sen söylemedin! hayatta basarılar icinde bana öfke tutmanı istemiyorum! ne demek oluyor kız mantıgını anlamadım!

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• sende de hata var onda da 5 aylık bir ilişki için evlilik kararı çok erken ınsanlar yıllarca birbirini tanıyamazken 5 ayda bu kararı alarak hata yapmıssın sonrada güvenmıyorum sana demişsin kızın tepkisi haklı ama yanlış sekılde tepkı vermiş yani özetle bu ilişki daha ciddi bir sonuca gitmez

0|1
    0|0
    • tepkisi çok kötü oldu bana sormadı neden zaman istiyorsun demedi gel bir konuşaım yüz yüze buda olmadı telefonda oldu bitti herşey.. bana sormasını bekledim sormadıda sana güvenemem artık dedi... sevgisi varsada gömdü gittimi simdi ? ... beni anlayışla karsılamadı sen 1 yıl sonrada bana hoscakal dersin dedi ..

• evet en büyük hatam kaybetmekten korktuğum için evlenelim dediğinde bana tamam demem oldu içimdekileri söylemedim belki düzeltirim kendi kendime diye.. tabi bu olmayınca zaman istedim aslında kötü niyetten değilde evet karsıdaki kendini evliliğe hazırladı bana güvendi bende böyle yapınca tabikide güveni kalmadı ben bunları onunla konuşamadım hoscakal dedi aradan 1.5 ay geçti hangi yüzle gidip sorayım bide üstüne kıza bana bir daha yazma dedim madem hoscakal dedin diye.. iyi ders oldu bana

• sen artık önüne bak o kızıda unut olan olmuş biten bitmiş sen hatanı anlada başkasına yapma bunları

Kızlar Ne Diyor 6

• bence evlilik kararını 1 yıl uzatmak çok mantıksızca olmuş..bi kere düzelicek ilişki var düzelmiycek ilişki var ama bunun süresi 1 yıl olamaz ki.güvenini kaybettiğini söylemişsin kızın orada yapacağı şey sana güven vermek kendini kanıtlamak.ama kız orada senin onu ezdiğini düşünmüş.ikinizde de anlayışsızlık var.benim de sevgilime güvenim tükenmişti ama o anlayış gösterdi kendini açtı bana sonra güvenimi tekrar kazandı...yani herşeyi sorun eden kişilerle çözüme varılması zor.

0|1
    0|0
    • en başta kendisi bana neden bekliyoruz evlenelim ailemiz olsun yuvamız olsun dedi güzel şeyler ama 1,2 yıl bekleyip ne görücez birbirimizi tanıdık evlenelim dedi! bende hayır diyemedim korktum kaybetmekten ama yanlışlım oldu ilişkiyi bitirdi.. evlilik yoksa sen 1 yıl sonrada bana hoşçakal dersin dedi!

• 5 ayda evlilik kararı almak ilginç hele güven problemi varsa :S Baştan kendini güvenmek için zorlamak yerine durum böyle böyle biraz zaman deseydin keşke

0|1
    0|0
    • kendisi çok zorladı neden 1 , 2 yıl bekliyelim evlenelim dedi!

• güzel bir işim var, ve çok sadık birisiyim! en büyük zenginliğimde bu ..

• Tamam anlaşıldı ;)

• Kiz bence biraz hakli... Guvenmemen konusunda bisey diyemicem

0|1
    0|0
    • nerede hata yapmış olabilirim!.. kendisi çok aceleye getirdi 1 sene neden bekliyelim birbirimizi tanıdık sonra sevgi saygı gidiyor evlenelim cocuk coluk yapalım dedi direk.. güvenim yoktu iste bilmiyorum alamadım o güveni ben sonra böyle söyledim...

• İliskinizi bilmiyoorum ama bak ben de o olsam eski sevgiline yazardim belki baskasi vardir dye dusunurum

• anlasıldı dialog yok birbirimizi anlıyamadık demekki!.. güzel giden birşeyi bitirdik yazık oldu ...

• valla o kızdan uzak dur derim sadece

0|1
    0|0
  • Kiz arkadasini inan tanimiyorum, guven ya da guvenme diye birsey soyleyemem ama kizlar boyle sacma seyler yapar. Sebebi ise yani sana kalmadim, istersem baskasini bulurum gibi birsey soylemis, tabi dogruda olabilir yalanda ben bilemiyorum, kizin kisiligine gore degisir...

0|0
    0|0
  • ayrılık bitirmiş seni

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence güzel bir döv sorarsa biz provakasyonculara böyle yapıyoruz kusura bakma dersin :D

0|1
    0|0
    • kendisi mahkemede çalışıyor sıkıntı olur ))))

• hiçbişey olmaz gaza getirip ilk hakareti onun yapmasını sağla. :D Hiçmi felaket teorisi filmi zilemed,n hiçmi plan kurmadın mübarek :D

• kızlar şu mantıkla hareket eder ben nasıl dengesiz davransam da bu şizoya bağlasa :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...