Milli Takımımızın turkuaz renk forması olmalı mı?

emright
Türk Milli Futbol takımı kurulduğu günlerde beyaz üzerine göğüs kısmı ay-yıldız bantlı forma ile mücadele ediyordu. Dünyada forması hiç değişmeyen, formasını hiç yenilemeyen artık bir klasik forması olan sayılı ülkelerden biriydi.

Turkuaz renk forma ise pek beğenilmiyor.
Milli Takımımızın turkuaz renk forması olmalı mı?

Volkan Babacan’ın kırmızı forma giyen Avusturya karşısında pembe forma giymesi de büyük tepki almıştı.

Milli Takımımızın turkuaz renk forması olmalı mı?

Euro 2016'da İspanya ile oynayan Milli Takımımız, Sırp hakem, turkuaz şorta izin vermediği için siyah şort giymişti.

Milli Takımımızın turkuaz renk forması olmalı mı?

Bunlar da Eski Milli Takım Formalarımız:

Milli Takımımızın turkuaz renk forması olmalı mı?

Turkuaz renk forma olmalı
Kırmızı ve Beyaz dışında forma olmamalı
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Milli Takımımızın turkuaz renk forması olmalı mı?