Siyasetçilerden begendiğiniz başa gelsin dediğiniz var mı

Türkiyeyi en iyi idare eden ve toplum yapısını bilen siyasetçi şuanda Bülent Arınç gözüküyor sizin aklınızda biri var mı

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şuanki liderler içinde

senelerce sesi çıkmıyor dendi vs vs

Ama emin olun devlet terbiyesi almış en iyi parti başkanı

Sayın DEVLET BAHÇELİ,DİR

Bir zamanlar eski ülkücüydüm mhliydim diyenler

travestilerde bir zamanlar erkekti !

bu sözümün üstüne daha yazılırsa harbi .. ..

0|1
    0|1
    • doğrudur ama gelecek için çağın arkasında kalmış durumda anca var olan sistemi iyi şekilde yönetebilir ama ileri taşıyamaz bize taşıyabilecekte adam lazım

• olurdum diyemem adam yılların tecrübesi o yaşta ki bir adamın tecrübesi deli işler yapar öyle kolay değil ama o zorlanacaktır

• Sanmıyorum zorlanacağını

1999 2002 arası koalisyonda terörün ne kadar azaldığını istatislik bilgileri kontrol ederek başlayabilirsin

koalisyonda başbakan yardımcısı çalışır başbakan çalışmaz bunu hiç bir zaman unutma

Kızlar Ne Diyor 3

• Nihat Doğan gelsin

0|1
    0|0
    • senin fikirlerini laflarını severdim böle bir cevap senden beklemezdim şaşırdım !

• napiyim bişi söylediğimiz zaman bordo klavyeliler ateş açıyo tiye alıyorum mecburen :D

• olsun açsınlar senın fıkırlerını begenıyorum gecen bır sorun kaldırıldı isyan etmiş gibiydin hoşuma gitti onların fikri değerlide seninki değersiz mi sen söle tayyip kalsın diceksen kalsın de fakat bu sene bidaha başbakan olamıyor

• öyle bir adam yok toplumu idare edebilen , her siyasetçinin görüşü bellidir ve tüm toplumu kucaklayamaz..

0|0
    0|0
  • Mustafa Sarıgül.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• osman pamukoğlu...

1|1
    0|1
  • adolf hitler olsa oyumu ona verirdim:) tek millet tek dil tek din olurduk

0|1
    0|0
  • solcu lider gelsin

0|1
    0|1
    • bu olaydan nefret ediyorum la sağ sol dinli dinsiz ayrımı yapmayın artık adam olan biri gelsinde kim ?!

• sırrı süreyy önder ya da ertuğrul kürkçü

• Binyamin Netenyahu gelsin... sonucda bir sefarad...

0|0
    0|0
  • Lider tipi yok. Akp'liyim ama ülkeyi yönetecek potansiyelde görmüyorum.

0|1
    0|0
    • başbakan yardımcısı sence yardımcılığını yapabılıyosa yerını alacak kadar sağlamdır

• Bir sürü yardımcısı var hem yaşı 65 olmuş olmaz. A. Gül yardımcı olarak kalsaydı güzel olurdu. Başka bilmiyorum hele bir gelecek yıl gelsinde belki tüzük değişir.

• Seneye başbakan değişeçek işin garibi şuan başa gecicek adamda yok.

0|1
    0|0
    • aynı fikirdeyim Bülent Arınç iyi olur karekteri sağlam adam

• inş aramayız kemal bey gelmesinde MHP zaten lideri iyice yaşlandı secılcek lıder yok bakalım başkan adayları bı acıklansında

• kemal kılıçtaroğlu çok yetersiz kalır bahçelide eh işte oda yetersiz kalır ama kemal gelicekse onun yerine bahçeli gelsin daha iyi derim.

Yükleniyor...