Kapat

Hiç öğrenci evine çıktınız mı? Anınız var mı?

Günaydın :)

Hiç öğrenci evine çıktınız mı? Anınız var mı? :)

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• öğrenci evine misafirliğe gittim mutfağa bir girdim ana konteynır büyüklüğünde hiç abartmıyorum koca bir çöptenekesi üzerinde de kurukafa ölüm dikkat işareti vardı

enteresan tiplerdi eski erkek arkadaşımın tayfasıydı nölüyoo layhn bu evde edasıyla bir izlediydim ortamı ama ev temizdi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• evet kuzenim ve bir kız arkdaşımla ögrenci evinde yaşıyoruz yeni taşındığımız günlerdi abim gelmişti bize etraftaki komşularda eve erkek alıyorum sanıp beni topa tutmuşlardı sonra gerçeği öğrenince bin bir özür dileyip pasta börek yapıp getirmişlerdi bize :D

0|0
    0|0
  • öğrenci evinde kalıyorum su an onceleri cok ilginc gelirdi simdi degil

0|0
    0|0
  • yok gardaş daha ne ögrenci evi ya :D :D daha lise 2deyiz bilmillah :D ama üni de vs. hayırlısı olsun tabbi :D akhdhsgds

0|0
    0|0
  • çıkmadım ama çıkmak ıstıyorummm :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet kaldım yatağıma şiirle yazarak şiirlerle doldurmuştum.

0|0
    0|0
  • 4 yıl kaldım, her günümüz ayrı bir anı, hangi birini anlatayım anlatmakla bitmez ki :)

0|0
    0|0
  • öğrenci evinde kalıyorum su an ama hiç enteresan bir olay olmadı

0|0
    0|0
  • Hayır çıkmadım... Hiçbir anım yok olmasınıda istemezdim...

0|0
    0|0
  • öğrenci evindeyim. elektrikli ısıtıcıyı yan koyup üzerinde patates yemeği yaptım.

0|0
    0|0
  • nur cemaatinde arkadaslarim vardi , iki gün onlarla kalmistim Köln de .

ben kahvalti hazirlamistim onlar namaz kilarken, ataeistim kilmak istemiyorum dedim adamlardan ses bile cikmadi, tek duydugum kelime nöbetci arkadasi bekle kahvalti hazirlayalim birlikte oldu. dürüst adamlar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...