Aziz yıldırım ve yönetimi ne yapmaya çalışıyor?

Şuanda Türkiyenin futbolda en pahalı biletlerini satan Fenerbahçe diyer branşlarada el attı,
6 kere Avrupa Şampiyonu olan Panathinaikos'un en düşük fiyatlı lig maçı 5 Euro, Euroleague maçı 10 Euro. Bu sezon Fenerbahçe'nin 7. kategori Euroleague bilet fiyatları ise 50 liraya yükseltildi. Gerçekten çok yazık.
Dünyanın hiç bir yerinde kendini taraftarını s*ken bir yönetim böyle görülmemiştir. bu yönetimin amacı ne her başarısızlıkta kayıplarını bizden çıkarıyorlar. ulan bu adam gidecek inanıyorum GFB gönderecek bu adamı az kaldı. bu sezonu geçtik bu sezon bizim azizden kurtuluşumuzun sezonu olacak. bana gelseniz şampiyonlukmu azizden kurtulmakmı deseniz ben azizden kurtulmak derimi sadece 7-8 yıl öncesine kadar Türkiyenin en sempatik kulübü olan Fenerbahçe'yi en çiirkef kulübüne çevirdiler. herkes nefret ediyor ön yargılı yaklaşıyor. herkese Fenerbahçe düşmanlığını aşıladılar. biz görüyoruz hakemlerin Fenerbahçe'ye olan nefretini diyer kulüp başkanlarının nefretini size bir örnek veriyim. beşiktaş geçen rizeyi son dk golüyle yendi rize iyi oynamadı beşiktaş iyi oynadı ama atamadı rizenin %100 penaltısı var. hakem vermedi rize başkanı çıktı canları saolsun falan gibi açıklama yaptı. geçen yıl yine aynı hakem yine rize bu sefer Fener rakip rize bu maçta penaltı kazanmasına ramen. maç 1-1 bitmişti rize başkanı çıkıp Fenerbahçe'ye isyan etmişti hakemlere isyan etmişti. diyecek söz yok aziz ölde kurtulak artık senden 20 yıl başkanlık yapan yönetimmi var la dünyada aha bizimki yapıyor türünün tek örneği.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü bunu <3 bu $ olarak gören zihniyete sahipler.
    Yani taraftarın takımlarına olan sevgisini tutkusunu, bağlılığını nasıl paraya çeviririz hesabındalar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçede yönetimler seçimle gelir seçimle gider veya da yönetim olarak olağanüstü seçimli kongreye giderek istifasını verir ve aday olmayarak süreç devam eder bunun dışında ki dış baskı, taraftar grubu baskısı, siyasi baskı veya siyasi baskıyla ayarlanmış mahkeme kararlarıyla yapılmaya çalışılan baskıyla veya medya veya kamuoyu baskısı gibi nedenlerle Fenerbahçe ne başkan gider ne de yönetim gider. Kendi iradesi ve Fenerbahçe delegelerin takdiriyle hizmetlerine dair teşekkür edilerek görevden ayrılınır ve yeni yönetim seçilir. Usul budur. Çünkü 100 yılı aşan geleneğe sahip bir kulüptür. Her yönetim ve Başkan için söyleyebileceğimiz takıma olumlu katkıların yanında yapamadıklarıda var kuşkusuz. Yaptıklarını alkışlarız yapamadıklarını ise bundan sonraki yönetimlere ödev olarak bırakırız. El taraftarı gibi bir olay bir durumdan dolayı takımı ne yerden yere vururuz ne de hiç eleştirmeyerek her şey yolundaymış gibi davranırız. Ama takımda küçük düşürücü davranıştada bulunmayız. Takımıda tartışymaya açıcak vesilelere sebebiyet veririz.
    Avrupa basketbolunun en saygın organizasyonunu olan euroleague te avrupa basketbol kamuoyunda final oynayacak takımlardan biri olarak gösteriliyorsa ve geçmiş yıllarda finalleri izlemişsen eğer, zico döneminde ş. liginde çeyrek final izlediysen, aykut döneminde avrupa liginde son 4 kalan ve final şansını ucu ucuna kaçıran takım izlediysen eğer daha ölçülü daha yapıcı eleştiri yapman gerekir. Eliştirdiğin bilet fiyatlarınıa ek olarak söylemek gerekirse bende eleştiriyorum daha uygun olmalı maçlara giden biri olarak söylüyorum. ; ) iyi de olsa kötü de olsa seviyoruz işte var mı diyeceğiniz FENERBAHÇE :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• aziz yıldırım eksik olmasın fenerin başından

0|0
    0|0
  • UltrAslan'ım kardeşim. ama yazdıkına tamamiyle katılıyorum. tff'deki bu tüpçünün, fenerbahçe klubünün adını şikeyle lekeleyen aziz, bizdeki vizyonsuz Dursun Özbek ve bunun gibilerin defolup yerlerine sporu bilen, hem klüp hem taraftarın hakkını savunan insanların gelmesi lazım.

0|0
    0|0
  • Azizin gitmesi öyle kolay değil işte Fb kongreleri öyle Gs ya da Bjkninkine benzemez. Adam bütün kongre üyelerini eline almış her seçimde rekor oy alıyor ve almayada devam edecek. Aziz Yıldırım anca kendi bırakırsa bırakır bıraksa bile onun kuklası geçecek ama zihniyet yine aynı olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...