Birkaç soru sorayım dedim...

1. Birine Kendinizi nasıl güvendirirsiniz Onun Güvenini Kazanmanın yollarını nasıl ararsınız...

2. ülkemiz ne hale Geldi Halkımız El Ele verip Ayaklandı Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir herkezin fikrine saygım sonsuz

3. Kendilerini Çok Bilmişler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz Şu Dünyaya Sığamıyıpta zamanı Gelince 1 metre kareye Sığamıyacak insanlar hakkında neler düşünüyorsunuz

4. Kanka Modundayken Sevgiliye Dönüşenler hakkında ne düşünüyosunuz

5.İlişkide Ön görüp te İlk Önem Verdiğiniz Şey nedir Nelere Dikkat Edersiniz

Not : Düzgün Cevaplarınızı Bekliyorum Şimdiden Ellerinize Sağlık... Teşekkürler.

Güncellemeler:
Kaslı erkeklere Nekadar İlginiz var kızlar =)
başka Fikri Olan ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Güvendirmek için uğraşmam, nasılsam öyle davranırım güvenmek ona kalmış.

2- İnsanlığa yakışan bazı davranışlar olsada yaralananlar ve ölen insanlar maalesef bunları gölgeliyor. Bir ana tatlı bir son bulması gerek.

3- Onlarda kendi çaplarında bir şeyler kanıtlamaya çalışıyorlar, fazla kulak asmayıp etrafında olmalarına izin vermemek en doğrusu.

4- Hata başta başlıyor, erkek ve kızdan kanka, hacı, ortak, kardeş vs. olmaz.

5- Diğer insanlarla ilişkisine ve giyim tarzına.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Combo yapmışsın gene.

Hepsine A diyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1-Onun yanında her zaman yanında olduğumu dost olsun sevgili olsun mutlak hissettiririm

2-Gerçektende öyle artık insanlar ne hale geldi siyaset değil farklı terimlerdede bu böyle ama zamanla düzeleceğine inanıyorum

3-Onlar genelde kendilerini beğenmiş değilde kıskanç olurlar ve sinsi olurlar ama belli etmezler

4-Ben ona pek inanmıyorum açıkçası insanların yakın arkadaş modundan sevgiliye geçeceğine o ilişkiden hayır gelmez

5-İlişkide ki ilk 3 temelim sevgi, güvence ve eğlenmektir

İYİ GÜNLER :)

0|1
    0|0
  • Çok sormuşsun hafız.

Güvendirmeyle uğraşmam. Onun sorunu.

Diğerlerini başkaları cevaplasın.

0|1
    0|0
  • 1-kimse güvenmek zorunda değil ben neysem oyum uğraşmam

2-Bir toplum ayaklanmışsa burada bir yanlış var demektir

3-onlar hakkında beynimi yoramam daha önemli işlere saklıyorum bu enerjimi

4-başından beri palavra

5-güvenTerbiye merhamet güler yüz alçak gönüllülük öncelikli olarak

0|1
    0|0
  • bende güvendirmeye ugrassam mı napsam sdfg

0|1
    0|0
    • Farklı olmak lazım dshsd

• Yorumlar da kalkmış sdhsdfh

İşsizler mk dshgsdf

• bilader pardon ama aranızdaki husumeti bilemiyorum ne alıp veremediğiniz var ondan da bir habersizim hani sende bir taktın kafayı bana doğru dürüst cevap ta vermiyosun engellemem mi gerekiyo napıyım ne yapmamı istiyosn sabah sabah

Yükleniyor...