Masum olmayan aşklar bitmeye mahkum mudur?

Kuzenimin sevgilisi vardı o çocuğunda bir kuzeni halasının mı amcaının mı oğlu öyle birşey herneyse...Kuzenimle sevgilisi 4-5 senedir çıkıyorlardı ve Şu an ayrıldılar farklı şehirlerde okuyorlardı her üçüde herneyse kuzenim sevgilisi olduğunu söylediği ilk zamanlar sevgilisinin kuzeninden bahsetti onları yalnız bırakmıyormuş işi olsa bile mutlaka halledip geliyormuş vs. ben bunlardan o çocuğun kuzenimden hoşlandığını anladım işin garibi şu ki o zamanda kuzenim o çocukla tanış iyidir falan diyordu ve yüzüne apaçık söyledim ona karşı birşeyler hissettiğini oda hissetmiş zaten sevgilisini üstü kapalı uyarmış anlatmak istemiş ama toz kondurmamış sevgilisi kuzenine bunlar geceleri mesajlapırlardı anlıyorum bir samimiyet var falan ama kim kuzeninin sevgilisiyle gece yarılarına kadar mesajlaşır ki?Kuzenim gerçekten iyi bir kızdır korumak için söylemiyorum ama nefsi sanırım öyle yapmasını gerektiriyordu şimdi ayrılmışlar birkaç güne biraraya gelip uzun uzun konuşacağız demem o ki sonucu apaçık olan bir ilişkiyidi bence masumluk saflık yoktu zaten şu üçüncü kişi olayı oldu mu herşey paramparça oluyor ki o çocuk yüzünden ayrıldılar bence görüşmüyorlarmış sizce kuzenimle herşeyi apaçık konuşmalı mıyım yoksa 4-5 sene çöpe mi gitsin?

Güncellemeler:
Kafası karışanlar için kuzenim ayşe sevgilisi osman sevgilisinin kuzenide fırat isim neden koymadım bilmiyorum pardon

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulamayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın ve tek başına yaşanamayacak kadar özeldir...aşk'ın sadece körü körüne inananların ve sevenlerin kapıldığı bir his olarak düşün(düğüm)üldüğü ve bu körü körüne inanmanın arkasına sığınarak ve sizin duyulmayacak sandığınız şeylerin yapılmasına olanak veren habis bir his olduğu için evet aşk biter şeklinde yanıtlanası bir sorudur. hatta ve hatta hiç başlamaması ve olmaması daha iyidir insan için.

0|0
    0|0
    • Felsefen çok ağır geldi parmaklarına sağlık ama birşey anlamadım kusura bakma

• O kadarına gerek yok

• Evet anladım ve gerçekten aşık olmuşum birkez bunuda anladım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok kafam karıştı hiç bişey anlamadım. Ama başlığın cevabı: masum olmayan aşklar bitmeye mahkum mudur? evet mahkumdur.

0|0
    0|0
  • Şüphe insanı için için yer bitirir.Kimi kuzenler vardır art niyetli fesat, kimisi vardır gerçek samimi ve yardımcı.Aklınla vermen gereken bir karar güveniyorsan konuş güvenmiyorsan çöpe at gitsin...

0|0
    0|0
    • Valla durumu tam olarak bilmeden yorum yapmak istemiyorum çünkü telefonda konuşmak istemedi hayat bu ya herşeyin bir bedeli vardır derler umarım aldatılma falan olmamıştır

• O değil ona uyup o çocukla tanışsaydım kim bilir neler dönecekti belki biz kanlı bıçaklı olacaktık hayırlısı ya

• Hayırlısı...

• nede güzel anlatamadın öyle vallahi ayakta alkışlayasım geldi öyle güzel anlatamadın öyle güzel anlatamadın ki

0|0
    0|0
  • sen karısma bilmiyorum ayagı yap

dürüst olmayan hep kaybeder

kaybetmesi iyidir bazen kaybedişte bir cıkardır cünki gercegi gösterir

0|0
    0|0
    • Aslında bazı durumlarda hayattaki taşlar öyle bir yerine oturuyor ki sen diyorsun bunun harcını ben yapmıştım diye ama insanın içindeki niyetide bilemeyiz deyip kandırmak istiyorum birazda kendimi

• kandır o zaman kendini

• valla kafam karisti. gazetelerdeki a.k. c.g. o.y. gibi olmus :D

0|0
    0|0
  • bi sikim anlamadım kuzenim kuzeni ne yav isim versen sanki ölcen

0|0
    0|0
  • Bazen masumlar da biter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bunlardan sana ne peki? kuzenin sallamamış işte, sen niye gün ay yıl hesabı yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Nasıl sallamamış ya doğum günü hazırlığı yaptığını en güzel hediyeyi bulmak için araştırıp aradığını ben bilirim ve benim bir evet dememe kalmıştı o çocukla tanışmak ki kardeşim gibi gördüğüm kuzenimle belki düşman olacaktık

• Sen at sen

• Evet bitmeye mahkumdur .

0|0
    0|0
  • kuzeninin o çocukla yani 3.kişiyle ilişkisi oldu mu ?

bence kayıtsız kal karışma cünkü ben en yakın arkadaşıma bir kez böyle bir konuda karıştım suclu ben oldum durup dururken ki onda herşey ortadaydı inkar değil itiraf etmişti bana hayatındaki 3.kişiyi ki söz konusu aldatmaydı ama o bana kızdı hem suçlu hem güçlüydü anlayacağın

0|0
    0|0
    • Ilişkisi o işte sevgilisinin kuzeni arkadaşıda sayılır ya nasıl anlatsam ki mesela sevgilisi kır kolye almış 30 liralık sevgilisinin kuzeni gidip doğum gününde eşarp almış 100 liralık ve o bunu kullanıyor mesajlar falan ben zaten ondan hoşlanıyorsun demem ama hani gurur okşanması olur ya öyle birşey işte benim diyeceğim tekşey sevgilinle mutlu olmak istiyorsan onun kuzeniyle irtibatı kes olur çünkü yazık o çocuğada baksana toz konduramıyor bile

• bilemiyorumki işler karışık herkes için hayırlısı olsunda burda sorun kuzenn sevglsnn kuzennde

• Evet ya o çocuk çok sıkıntı

Yükleniyor...