Sevdiğiniz kişinin sizden farklı takım tutması sizin için veya ilişkiniz için bir sorun yaratır mı? Hiç yarattı mı?

Ben fanatik Galatasaraylıyım. Şimdiye kadarki 2 sevgilimin de 2 side fenerliydi ikisiyle de hem siyasi çatışma hem de takım yüzünden ayrıldık. Bu bence çok büyük bir sorun hele de karşınızdaki kişiyle her derbide kavga etmek gerçekten çok yordu bizi ve ayrılmıştık. Peki sizin için sevdiğiniz kızın/erkeğin sizden farklı takım tutması sizin için veya ilişkiniz için bir sorun yarattı mı?

0|0
16|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun olmaz benim için Galatasaray'lıyım hangi takımı tutarsa tutsun o başlarsa şak şakcılığa verecek cevabımız her daim var o yüzden fazla konuşmz bile konuşsada güler geçerim gelelim diğer konuya siyasi düşünce ve kültür yaşayış tarzı tabiki önemli.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• siyasi görüş ayrılığını ayrı tutuyorum o bambaşka bir şey ama sportif anlamda bu dediğine katılmıyorum siz işi biraz çakır keyif tadında yürütememişsiniz görünen o yoksa pekalada güzel yürüyen ilişkiler var. Destekliyorum bu tarz ilişkileri ayrıca tutkulu ve çoşkulu olabiliyor bazen :D

1|0
    0|0
    • 2ay

olabilir

• 2ay

hep iyidir dediklerimden başım yandı. Arkamdan kötü söz söylediklerini duymadım ayrıldıktan sonra rahatsız ettiklerini v. s görmedim insanlık olarak gayet iyi insanlar ama demek ki konu takım olunca içlerinden ayı çıkanlar olabiliyor

• 2ay

futbol bambaşka bir mecra gerçekten ama yaşlada ilgili bir şey bu biraz bakış açısı yani neyse sağlık olsun

• Senin gibi maç muhabbeti yapan, bunun için kavga çıkaran bir kızla aynı takımı tutsam bile işim olmaz.

Kadın fanatik olmaz olamaz arkadaş yakışmıyor mizacınıza ters bırakın artık şu fanatik kız triplerini...

0|1
    1|0
  • Bu günleride gördük, dünya yıkılsa takım için sevdiğimden vazgeçmem. Siyasi görüş cidden sorun çıkarabilir ama ona hak veriyorum.

1|0
    0|0
  • Hiç bir sorun olmaz kendine has kişiligi var saygı çevçevesi icinde tartışabiliriz ama tuttugu taklmı asla degiştirmesini istemem.

1|0
    0|0
  • Eften puften seyleri dert etmem

1|0
    0|0
  • Neden sorun olsun ki, olsa olsa sadece tatlı çekişme olur, belki bu işi abartanlar için ilişki sırasında acısını çıkartabilir.

1|0
    0|0
  • Yaratmaz. Farklı görüşlerde olabiliriz sorun değil sevsin yeterli 😍😍

1|0
    0|0
  • Sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Rakip takimi tutması daha hoş oluyor :)

0|0
    0|0
    • 2ay

bizde öyle olmadı hiç

• 2ay

Siyasi düşünce farklılığı bazen sıkıntı yaratır ama futbolda güzel olur tatlı atışmalar falan. Saygı sevgi çerçevesi önemli tabi

• 2ay

İşte o saygı çerçevesi aşılıyordu bizde

• Bunun için yaşların 14/15 felan olması lazım
    Herşeyi halletmişiz zaten tek sorunumuz takımdı

0|1
    0|0
  • Unlimited life hack.

1|0
    0|0
  • Yaratmaz

1|0
    0|0
  • O zaman gel tanısalım bende gs liyim

0|0
    1|0
  • başka konu kalmadı dimi ayrılmak için neden arıyormuşsunuz siz

0|0
    1|0
  • Siyasi görüşü kültürü vs önemli ama futbol felan bunlar çocukça işler. Bu yüzden kavga edip ayrılan da ya ergendir ya da o kafadan kurtulamamıştır bana göre.

0|0
    0|0
    • 2ay

ağır laflar ediyorsa bu bir problemdir

• 2ay

başına gelmez umarım sen yenilmişsin sinirlisin ve o üstüne geliyor dalga geçiyor

• 2ay

Tamam işte ikiniz de ergensiniz. Sen şakayı kaldıramıyorsun takımın yenilince sinirli oluyorsun o da sırf bir takım kaybetti diye sevdiği değer verdiği kızla dalga geçecek kadar sığ bir insan. Yani tamamlıyorsunuz birbirinizi sakın ayrılmayın.

• sana fener forması giydirip fantezi bile yaparlar :D farklı takımlar iyidir :D

0|0
    0|0
    • 2ay

kız Gsliyim diyor GS forması giydirtip olur o iş :(

• 2ay

@rychlý misal verdim ben gsliyim sevgılımın fbli olduğunu varsaydım

• 2ay

ya biz ne bilelim senin gs li olupta böyle bir misal verdiğini ben soruya yönelik yazdığını düşündüm tamam o zaman mantıklı bu olabilir yani

• sorun yaratmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hayır, sorun değil. fanatik değilim.

1|0
    0|0
    • 2ay

fanatik değilsen evet sorun olmaz

• Kendim takım tutmuyorum. Ben de takım hastası, fanatik biriyle anlaşabileceğimi düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Yaratmaz saygı duyduğu ve tuttuğum takımı kotulemedigini surece

1|0
    0|0
  • Hayır ufak şeyleri sorun etmem

1|0
    0|0
  • Eğer tuttuğu takıma aşırı bir bağlılığı varsa bunun uğruna beni üzmeyi göze alıyosa soğurum ondan.

1|0
    0|0
  • Sorun yaratmaz

1|0
    0|0
  • Ben galatasaraylıyım benimki deli Beşiktaşlı fanatikliğin dibi arada kavga ediyoruz😂

1|0
    0|0
  • Hayır sorun olmaz.
    Tabii saygılı olduğu sürece.

2|0
    0|0
  • Hayır sorun olmaz GFB

1|1
    0|0
  • Hahah hayır tabi ki :D

1|0
    0|0
  • Sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Ben beşiktaşlı olmayan erkeklere selam bile vermiyorum genel olarak takım önemli sonuçta

1|0
    0|1
  • Yok artik yaa

1|1
    0|0
  • Hayri yaratmaz

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
Yükleniyor...