Sguat ya da sporla vucudu sekle giren var mi?

Artik kafayi yemek uzereyim hicbir sey fayda etmiyo gibi

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• squatı neden ayırdın anlamadım oda sporun ıcınde olan temel bır egzersizdir.. vücudunu şekle sokmak istyorsan disipli olmalısın uzun bır donem gerekıyor ve bu sure zarfı ıcınde doğru beslenıp doğru ıdman yapmalısın. yag oranını dusurmelısın bununle beraber bunun ıcınde gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır yaptım ona bir faydası olmadı yani kısa süreli oluyor sürekli yapmam gerekiyor ya onu da alışkanlık haline getirmen zor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben sana bir ev antrenman programı yapim herbir şeyi yaparsan bak 1 ayda vücudun şekilenmeye başlar

Pazartesi 25×10 şınav - çeşitli karın kası egzersizleri 30dk 50×10 squat 15×4 ip atlama dinlenme sıklığı her 15 dk dan sonra 3 dk dinlen 10×4 koşmaya gitt.

0|0
    0|0
  • squat üst bacak ve basen ve kalçaları geliştiriyor şekle sokuyor

0|0
    0|0
  • Beslenmene dikkat etmiyo olabilir misin

0|0
    0|0
  • Benn

0|0
    0|0
  • Bu nasıl soru spor yaparsan estetik bir vücudun olur budur yani

0|0
    0|0
  • Profil resmim?

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama benim istedigim bolge farkli

• 2ay

şu an fiziğin nasıl spor geçmşin nedir bilmediğim için yorum yapamıyorum bunlar hakkında bilgim olsa biraz daha yardımcı olurum

• 2ay

pekı neyse tesekkur ederım

• Squatla komşunun oğlu 4 ayda şekillendi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sguati eger düzenli yaparsan kesinlikle faydasını görürsün bence

0|0
    0|0
  • Hergun yarım saat yuruyom sabahları ve akşamları yürümek en iyi spor

0|0
    0|0