Napmaya çalışıyor sizce

1 ay öncesine kadar benim barısma istegimi geri çeviren eski sevgili dogum günüme 4 gün kala sabahın onunda bir mesaj ''bugün senin dogum gününmüydü benmi yanlış hatırlıyorum '' diye çok şaşırdım akşam mezuniyetim oldugu için kuaföre gittim ama kafamı güzel karıstırdı aksam oldu mekana giitim mezuniyet için canlı müzik falan zaten sabahtan beri kendi kendimi yiyorum aradım evet benim bugün dogum günüm dedim noldu dedim dogum günün kutlu olsun dedi nasılsınlı muhabbetlerden sonra söylücek birşeyin var mıdedim yok diyince o an sövesim geldi ama küçücük bir peki geldi sesim kısık şekilde sonra bana kendini hiç birşey için üzme dedi tamam görsrz görsrz teller kapandı beni üzen kendisi üzülme diyende ne istiyo bende 1 ay öncesine kadar ben aglarken bana hayır diyen insan ne alaka amaç ne ?

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun Bi aradan Sonra Seni Atık gibi Görmesi Seni Kızdırmış ve zoruna gitmiş olmalı Şansını Denemiş Belki Ya olursa Diye Hayatında olduğu kişi Bunu terketmiştir Nasıl olsa bulurum diye buda Çıkmıştır yola anlamadığım ! ay ara içinde Numaranı hala neden taşıyor olması madem gitmiş zamanında neden hala bırakmamış neden hala aklındasın aslında mantık içinde bir gün kendini senin yerine koymamış terkediliceğini düşünememiştir hatasını anlamıştır sana geri dönüşüm uygulamış ama sende onu geri dönmemek üzere geri dönmez kutusuna atmış dönmeze göndermişsin =) Fikir yinede senin bir terkettimi Birdaha terkeder köpek bok yemekten vazgeçmez huylu'da huyundan ...

0|0
    0|0
    • aslında mantık içinde bir gün kendini senin yerine koymamış terkediliceğini düşünememiştir bunu çok güzel söylemişssin genel olarakta saol :)

• Düşünmeyi Severim İnsan Düşününce Güzel hazineler Meydana Getirebilir Altın olmasa da Altından Daha Ağar Söz söliyebilir Bu Bizim lob Larımızda gizli =)

• Teşekkür Ederim =)

Erkekler Ne Diyor 10

• zordur. kadın ilgi ve şefkat isterken erkek "aşk mı ? zaten siz aşkı hep birinci plana koyun, bana göre aşk baya gerilerde bik bik bik" diye öter. kadın yıpranır, erkek umursamaz.

0|0
    0|0
  • isteğini geri çevirme sebebi neydi? ayrılık sebebiniz neydi? şunu anlamak lazım. seni sevdiği için mi yapıyo yoksa boşta kaldığı için mi.

0|0
    0|0
  • Seni yedekte tutmaya çalışıyor olabilir. Hiç yüz verme. Çok küçük bir ihtimal yaptığından dolayı pişmanlık duymuş olabilir ve doğum gününde kendini iyi hisset diye aramış olabilir. Ki çok küçük bir ihtimal :)

0|0
    0|0
  • Anlaşılan o arkadaş şu aralar boşta ve kimseyi bulamıyor sana yamanmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Uzun aradan sonra arayan eski sevgili Erkek ise başka birini bulamamıştır, Bayan ise daha iyisini bulamamıştır...

0|0
    0|0
  • arkadas kalmaya calisiyo ya da elinde tutuyo seni yedek olarak

0|0
    0|0
  • Biz erkekler ayran gönüllüyüzdür böyle arada bir gelip giderler bize

0|0
    0|0
  • boşver yenisini bul

0|0
    0|0
  • elde tutuyor işte kurtar kendini

0|0
    0|0
  • bence ayrilmakla en iyisini yapmissin, o sana göre degil :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Eee doğum gününü kutlamış işte mana çıkartmaya çalışmasan bişey yokmuş aslında. Sağol diyip geçilecek bir mevzu.

0|1
    0|0
  • Yedekleme yapmis seni...

Valla senin yerinde olsaydim guzelim aradigim da mesela adi ahmet mi varsayalim... mehmet seni geri ariyorum...evet bu gun dogum gunum nie sordun ki derdim.. ne mehmet'i ya dediginde aa pardon ya ahmet... mehmet dedim az once sana... gerci bende mehmetle konusuyordum da oz once... aman her neyse nicin sordun ki dogum gunum mu sen die tekrar sorardim :D sonra sallardim yedekleme nasil olur oylece ogretmis ve kapak etmis olurdum :D

0|0
    0|1
  • fazla takılma buna sen devam et hayatına seviyosan unut demek saçma ve basit olur ama yani şunu bil ki siz artık bir daha sevgili falan olmuycaksınız olursanızda gene üzülen sen olucaksın. fazla sorgulamamak gerekir böyle kişiler çok karşıma çıktı mantık arama bence bir daha arasa ya da mesaj atarsa muhattap bile olma

0|1
    0|0
  • boşta kaldığı için de aramış olabilir yedekte tutmak için de işte ya da pişman olduğu için de

0|1
    0|0
  • bi kenara koymuş seni

0|1
    0|0
  • sacmalamıs.

0|0
    0|0
  • Canı sıkılmış sadece hiç kafanı karıştırma..

0|0
    0|0
  • He gülüm diyip geçseydin :/

0|0
    0|0
  • elde tutmaya çalışıyor bu densizin telefonunu birdaha açma nede mesajına cevap ver.

0|0
    0|0
  • Yalnzı kalmıştır bence.

0|0
    0|0
  • sanki o an rehberi karıstrırıken seni farketms aramıs cok buyuk bı densızlık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...