Eşimin arkadaşının abisi başka bir ülkede evleniyor ve eşim o düğüne gitmek istiyor, neyapmalıyım?

Iyi geceler arkadaşlar, ben henüz 8 aylık evliyim ve eşimle severek evlendik. Şuana kadar mutluyuz çok şükür ta ki bu düğün olayı çıkana kadar. Eşimin arkadaşının abisi başka bir ülkede evleniyor. Eşim o aileyi çok uzun yıllardır tanıyor ve iyi anlaşıyor ve o yüzden o düğüne gitmek istiyor. Bizim düğüne o aileden herkes geldi fakat o arkadaşının qbisi gelmedi cünki çalışmak zorundaydı. Sorun burda başlıyor eşimin bütün BEKAR arkadaşları gidiyor ve oda gitmek istiyor ben bunu istemiyorum. Onu gitmemesi için neler yapabilirim?

Güncellemeler:
Benim sorunum aslında benim o gideceği gün sınavlarım başlıyor, veşuanki oturduğum şehirde okuyorum. Buzamana kadar evde hiç yanlız kalmadım o giderse ailemde kalacam ama onlar başka bir sehirde kalıyorlar yani durum biraz karışık. Gitmesini istemiyorum bu yüzden bunu ona anlatırken bana şunu dedi; annem kalır seninle ben ders mi çalışıcagim yoksa kaynanayla mı uğraşacağım

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes gidiyorsa zaten mutlaka gider. Engellemye çalışıp aranızı bozma. Güveniyorsan niye engel oluyorsun hem. Bu daha çok zarar verir bana güvenmiyor siye düşünmeye başlar. Ki güvensizliğin başlaması ya da anlaşılması her ilişkinin sonunu yaklaştırır.

0|0
    0|0
    • Güncellemeni gördümde yakın bir arkadaşın felan yo mu çağır bir kaç gün sende kalsın. ya da sen bir arkadaşında kal?

• Bugüne kadar hiç yanlız kalmadım ve henüz 8 aydır burdayım komşulara felan fazla ısınamadım

• Yalnız kalamayacaksan ya da bu sınavlarını etkileyecekse işi tartışmaya dönüştürmeden güzelce anlatman lazım o zaman. sınavları geçmem gerekiyor de. Yalnız kalamam. Bu dönemde sana ihtiyacım var. Güzelce izah edersen ikna edebilirsin bence

Erkekler Ne Diyor 8

• O sizin düğününüze gelmemişse eşiniz de gitmemeli, bir tebrik kartı atsın ve aynı onun dediği gibi çalışıyorum desin.

0|0
    0|0
  • Ben kuzenimin düğününe gitmeyen adamım.Pek objektif olamam ama arkadaşının abisiymiş sonuçta bir telefon açıp tebrik etmesi veya 3g ile bağlanıp tebrik etmesi yeterli diye düşünüyorum.İzin verme düğünden önce akarlar onlar bebeğe bekarlığa veda partisine :)

0|0
    0|0
  • Bence anlayış göster ne olursa olsun gitmeden seni seviyorum çok özlicem seni de yani korktugun bekarlıga veda partısı gıbı bısıyde kızlarla bırlıkte olmasıysa onu böyle bı durum karsısına gelirse ben karımı cok sevıyorum yapamam konumuna getırt ama kesınlıkle sık bogaz etme derım

0|0
    0|0
  • Düğüne sadece bekarlar mı gidiyor?

0|0
    0|0
    • Evet bütün samimi arkadaşları bekar

• 5 erkek arkadaşıyla aynı odada kalcak diye bir dava olmaması lazım, beraber gidebilirsiniz ama yine takılsın bekar arkadaşlarıyla seni ihmal etmemek şartıyla.

• Yabanci ulke dedigin yerde banko manita yapmis gidicek bir kac gun onunla takilip gelicek dugun bahane ne gidicek yoksa mantjkli ol

0|0
    1|0
  • Biraz eşinide anlamaya çalıştın mı acaba ?

0|0
    0|0
  • açık açık söyle istemeyörun senin getmeni de

0|0
    0|0
  • birakin adamlar icsin bir dansöz oynatsin ya, ne var bunda sizde kina gecesi yapiyorsunuz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Birak cocuk arkadaslari ile guzel bir zaman gecirsin. Sende evde kafani dinle keyfine bak :D

SIK bogaz etme adami paranoyak davranarak.. Gitmeden once son aksam ben senin yerinde olsam cok guzel bir aksam yemegi hazirlarim sonrada guzel bir cilingir sofrasi kurarim :D erkegimi hos ederim guzel guzel suslenir erkegimi tatmin ederim.. gidecegi gun bitanem seni cok seviyorum kendine dikkat et bol bol eglen habersiz birakma ben seni aramam arkadaslarinin yaninda rahatsizlik vermem sen musait oldugunda bana ulasirsin zaten derim bir guzel operim haydiii yollarim evden sonra bir guzel dinlenirim evde :D benim aklim o dakikadan sonra onda degil onun akli bende olur zaten :D

Politik ol kadinligini kullan akillica yoksa adamin yapmayacagi varsa bile yolundan cikartir yaptirirsin sonra oturup aglama guzelim benden soylemesi :D

1|1
    0|0
  • Evlendi diye adamı pişman etme sende bırak gitsin. negzel gezer tozarlar. sana da dönünce trip yapma şansı doğar; neşenizi bulursunuz.

0|0
    0|0
  • senide götürsün madem

0|0
    0|0
    • 5 erkek arkadaşlarıyla aynı odada kalacak o yüzden ben gidemiyorum

• mutlaka gider o zaman bence sende engellemeye çalışma

• Tatlım bırak gitsin sende arkadasını cagır eve yok mu hiç :D

0|0
    0|0
    • Yok ki olsa çağrırım bu şehirde fazla samimi arkadaşlarım yon malesef

• İstanbulda mısın sen gel bende kal :D Şaka bir yana kuzen muzen sınavını etkilemicek birileri cagır bence annesiyle rahat edemiceksen

• Eşine güvenmiyormusun ?

0|0
    0|0
  • iki bacaklı zaptedilmez diye bir laf vardır, sen uyarını yap yollaa bence. zaten dolap döndürcek adam burnunun dibinde olsa gene yapar.

0|0
    0|0
  • neden engellemeye çalışıyorsun ki güvenmiyomusun kocana bırak gitsin

0|0
    0|0
    • evde yalnız kal neden korkuyorsun ki ? ders çalışmanı engellemiycek kadar sınavlara beraber çalışacagın bir sınıf arkadaşın varsa rica et o seninle kalsın

• Durum çok karışık bana gidebilirmiyim diye sorduğunda en evet demiştim taki sınavlarımın tarihi açığa çıkana kadar ondan sonra anlattım gitmeni istemiyorum cünki benim sınavlarim var ve beni düşün diye oda dedi sende beni düşün o aileyi iyi tanıyorum sadece iki gün felan hani sırf inada bindi bu iş benim açıdan ben olsam hayır gitmiyorum derdim yemin ederim ya işte bu zoruma gidiyor uyuyamıyorum resmen

• ben olsam kesin kavga çıkarırımda sen benim gibi yapma zaten evlide değil sadece nişanlıyım evlenince belki işler değişiyodur bilmiyorum ama bnc güzelce açıkla seni anlıyorum önemli ama gidemezsin sınavlarım var okulumun bitmesi lazım de uzamasın de bu şekilde ikna edici konuşmaya çalış bence ama benimki mesela gitmese 40yıl kafama kakar eşini bilemem tabi

Yükleniyor...