Fitness cilar yardim edermisibiz?

Arkadaslar ben yarin fitness baslicam amacim cok kas yapip hava atmak degil hem kafa dagitmak hemde giydigim ustlerin ustume oturmasini istiyorum boy 1.72 kilo 60 yas 18 ben baslayinca bana ne verirler protein tozu ya da gainer felan verirler mi baslangicta 6 ay da ne kadar kasa sahip olurum ama distan bakincada zayif degilim kalibim var az cok nasil ya da obur yazin basina kadar ne kadar kasim olur 8 9 ay da ne kadar kasa sahip olurum bana bir oneri verirmisiniz lutfen arkadaslar yarin basliyorum fitness a?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• fitness sporu öncelıkle uzun zaman içinde disiplinli olmanı gerektıren bır spordur..1. yılında kas kazanımın max sevıyedır ikinci yıl yarıya düşer ve hergecen yıl dahada azalır bu nedenle ilk yılını çok iyi degerlendir.. kas gelişimi bazı temel kurallara bagldır bunlar şudur..8-10 tekrar aralıgında max sevıyede agırlıka çalışmalısın.. son 3tekrar senı cok cok zorlayacak.. beslenmede kg basına 1,8 ile 2grm arası proteın almalısın bunun yanında kompleks karbonhıdrat ve saglıklı yaglarla beslenmelsıın.. kaslarını asla ac bırakmamalıısın.. ve dinlenme de cok önemli enaz 7-8saat kalıtelı uyku uyumalısın.. bu anlatıklarımdan bırı eksık kalırsa boşa kürek çekmiş olursun anladınmı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• 6 ay düzenli git iyi beslen fark edilirsin

0|0
    0|0
  • Bende başlayacağım kilom düşük olduğu için gainer kullanmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Kilo kaç