Sevdiğin kızın seni gizlice aldatması

arkadaşlar sorum herkese 3 aydır çıktığım bir sevgilim vardı kanım çk kaynamıştı ona sonsuz güvenimi ve sevgimi verdim ama o beni 1 aydır başkasıyla aldatıyomuş benle çıktığı halde ve bana yalan üstüne yalan sölemiş defalarca ve ben bunların hepsini bir bir kendi çabamla ortaya çıkardım beni yaşım 22 kızın taşı bu sene üni ye gidicek bende üni okuyorum o kocaelide oturuyodu ben ise gebzede biraz uzaktı yani haftada 1 ben giderdim onu görmeğe üstüne üstlük buluştuğumuz ilk gün 10 saat beraberdik gözlerini gözlerimden elini elimden ayırmadıüstelik benle ayrılırken beni dudağımdan öptü 3 gün sonra yüzleşicez sizce buluştuğumuzda ne yapmalıyım bide kız türbanlıydı şimdiden herkeze teşekkürler

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• bosver gitsin ama öyle bir konuski kaybettigine pisman olsun sadece hakaret etme tam terrsi duzgun anlayisli sabirli bisekilde konus bu enbuyuk ceza olucaktir ona kaybettigine yanicaktir ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• niye herşeye bir türbanlı ? karakteri bozuk de geç

0|0
    0|1
  • Gerek yok her sözü laf ile beyana, Bir bakış bin söz eder bakıştan anlayana.

0|1
    0|0
  • çocuk seni tanımya çalışıyor olaiblirbelk ciiddi düşüneciktir belkide seninle herşeyinbi zamanıvar bu kadar aceleci olma kendine değer katmalsın bence

0|2
    1|0
  • döv biraz bence

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• kadınlar da erkekler gibi tamamen içgüdüsel nedenlerden aldatır. nasıl ki biz erkekler dölümüzü dağıtabildiğimiz kadar dağıtmaya programlıysak, kadınlar da olası talipler içinden en güçlüsünü seçmeye programlıdırlar, senden herhangi bir konuda daha iyisini bulursa** gidecektir. evet nerede bizi insan yapan üstbilincimiz, nerede entellektüelliğimiz? ne yazık ki insanlar her ne kadar inkar etseler de iki temel dürtü üzerine yaşamakta ve yaptıkları herşey**** bu iki dürtüyü tatmin edebilmeye dayanmaktadır:

0|0
    0|0
    • çok iyi yazmış...

bir erkek beğni herzaman en parlak gelen kıza yönelir ne kadar severse sevsin eşini ne kadar bağlı kalsın ama yinede kendi iç dünyasında fantazilerinde onu etkileyen her kadını düşünür buna parelel olarak bir kadında kadın doğasının beklentileri nelerse ben erkek olduğum için atıp tutmak istemiyorum arkadaşın yukarda yazdığı gibi senin eksik noktan neyse fazlasını gördüğü tiple seni aldatacaktır aldatma direk fiziki birliktelik değildir hayal dünyasından başlar ...

• ya kendimi övmek gibi olmasın ama yakışıklıyım iyi bir yerde okuyom g

elecegim prlak anlayıslı kibar nazik bir insanım üstüne herkesin way anasını nasıl yaptınlan bunu dediği kaslı üçgen bir vücudum var falan filan ben niye aldattığını biliyorum çünkü kendini benden alt seviyede görüyordu bağlanmaktan korkuyordu bir gün benim onu bırakmamdan korktuğu için bunu yaptı

• türbanlı diye hata yapmayacak mı tabiki o da insan.aldattıysa yüzleşecek durum yok bence.

0|0
    0|0
  • Madem o kadar seviyorsun ve o da senle içten içe mutsuzki böyle bir şey yapmış insan sevdiğini mutlu görmek ister, bırak gitsin.

0|0
    0|0
  • yapacak bişi yok

kötü söz söylemeninde bir anlamaı yok

salla

0|0
    0|0
  • kız milleti değilmi ne beklersin acizler

0|0
    1|0
    • doğru. sen hiç aldatan erkekte görmemişsindir allah bilir

• konu kız üzerine açılmış ne dediğinle ilgilenmiyorum aciz