Bir kızın yanında 3 erkek olsaydı?

Bugün yurttan hoşlandığım kızı 3 erkekle birlikte gelirken gördüm. Kızdan soğudum. Sonuçta kızın ilişkisi de olabilir. Sadece 15 dakikalığına tanıştık kızla ve 1 hafta önce ekledim. Dün doğum gününü kutladım facebooktan. Sizce ne yapmalıyım? Tamam mı , Devam mı?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• kız yurda 3 erkekle beraber okuldan dönüyor olamaz mı o 3erkek arkadaşı olamaz mı kızı çocuklarla afedersinde fingirderken mi gördün yani normal arkadaşıdır ne var bunda nedir bu yobazlık Allah aşkına

0|0
    0|0
    • okul yok saat 22:30

• bak arkadaşım benimkini abla tavsiyesi al ben mühendislik okudum sevgilim farklı bir bölümde mühendislik okuyordu sınıftaki arkadaşlarımın %90ı erkekti yanlıs anlamada cidden güzel ve gösterişli bir kızım ve 1kere bile yan gözle bakmadılr benim seviyem belliydi onlara karşı erkek arkadaşımda karışmazdı hemen kötü düşünme bence böyle işler kızda biter kızlarla erkekler arkadaşta olabilir

• bekleyelim bakalım

Kızlar Ne Diyor 3

• ne olmuş 3 erkekle birlikte geliyorsa?

0|0
    0|0
    • yani okuldan gelemez çünkü okul yok. saat 22:30 gibi nerden dönebilr

• iyide sadece sınıfındakilerle mi arkadaş olabilir?arkadaş olunabilecek o kadar çok çevre var ki..geçmişinden de tanıyor olabilir,.çocukluk arkadaşı ya da daha önce aynı lisede okumuştur flan çok geniş bir kavram bu.

• pekala. bekleme modundayım sonra atak yaparım

• bir erkek olmasından iyidir bence. hepsiyle sevgili olamayacağına göre arkadaşlarıdır

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarıdır soğuduysan uğraşma sende.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yorumlari okudumda hemsirelik okudugunu söyledin karakterine bagli yavsiyan çok olur ama kiz yuz vermezse hiçbir şey olmaz :) işin zor ama onlari kimle kimler istemiyordur zoru seviyorsan benim gibi savaş :D kolay kolayda yuz vermezler benim sevgilimde hemsire 2 yillik geçmişimiz var

0|1
    0|0
  • başkan önce bir sakin ol, aklıselim düşün. en iyisinden en kötüsüne binlerce senaryo var burada. ama bana sorarsan gayet normal bir şey üç erkekle beraber geziyor olması. sevgilisi olabilir mi olabilir ama alnında yazacak hali yok ya. bana sorarsan arayı soğutma, mümkün olduğunca yakın ol, etrafında ol derim ben.

0|0
    0|0
  • yanında üç erkek olması, grup yapıyor anlamına gelmez. neden soğudun? yanında üç kız olunca da, kadınlar senden soğusun. böyle mantıksız ve ironidışı bir durum görmedim. madem doğum günü, neden faceden kutluyorsun. salak bu kız hoslandıgın kız!

0|0
    0|0
    • damdan düşer gibi yanına mı yavşıym

• bazı korkak insanlar buna damdan düşmek dese de, bazı erkekler içinse cesarettir. bazen atlaman gerekiyor.

• lan galiba haklısın yarın gidip yapışaym bari

• ortada bişey yokken henüz sıvış

0|0
    0|0
Yükleniyor...