Bu öfke nasıl dinecek?

bugün yine ölümden döndüm.bizim aile de iki polis var,biri de çok yakınım amcam.ikiside çağdaş aydın vatanını seven insanlar onlar benim canım.fakat şu an öyle kötüyüm ki bırak polisi mavi herhangi bir şey görmeye tahammülüm yok.iğreniyorum.allah kahretsin ne yapıcam içimde korkunç bir öfke var.arkadaşlarıma söyledikleri şeyleri umarım biride onların kızlarına karılarına değil bizzat kendilerine yapar.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sakin ol.. Vakti zamanında çok ölümden döndüm, çok hemde. Mermilerin sesini, rüzgarını hissettim, hatta vuruldum, tünelin sonundaki o beyaz ışığı gördüm (:

Ancak öfkenin çözüm olmadığını, hatta biriktikçe bana zarar verdiğini anladım. Allah'a dua et güç, sabır ve şefkat dile. Allah'a sığın.. Kendini "öfke" adındaki bir duyguya teslim etme.

10|8
    1|2
    • haklısın allah yardımcımız olsun.

• Olumsuz yorumları da ciddiye alma. Sonuçta karşıdakinin kim olduğu, ne olduğu belli değil. Hiç tanımadığın bir insanın seni kızdırmasına izin verme. Sonuçta burada her şey rastgele, kimse kimseyi tanımıyor.. Ben hiç cevap vermiyorum bu tür durumlarda. Boş ver..

Erkekler Ne Diyor 10

• polis = terörist

yapacak bir şey yok

4|2
    2|1
    • böyle kışkırtmayın insanları yapılan şey doğru değil. polislerin de çok destekçisi değilim ama provakatörlük deniyo senin yaptığına. ve direnen herkes bu tutuma da karşı

• onlara da gün doğdu ortalığı karıştırdılar iyice demek istediğim bu, bak sende karşısın bu saldırganlığa bu vandalizme. haklısın biliyorum o duyguyu öfkeyi ama sanırım bir süre insanlar içinde tutmak zorunda kalıcak öfkelerini, diğer türlü bütün çabalar boşa gidebilir bunu istemezsin, istemeyiz

• senden 5 yaş küçük biriyle konuşurken daha dikkat edebilirsin sanıyorum. kimsenin bir başkasının ölümünü haklı göstermeye hakkı yok. düşüncesinin yanlışlığını anlatabilirsin ki öyle de yaptım biraz daha çıkar yol bulmaya çalışıyoruz.

• arıncın dilediği özrü başbakan televizyonlara çıkarak dileyecek.Ancak o zman.

1|0
    0|0
  • Bak sana bişey diyim de bana hak ver hadi egom tatmin olsun gece gece. Türkiye'de o mesleğe alınmasaydı azılı suçlular olması muhtemel kişiye polis denir:D nasıl tanım ama:D

1|0
    1|2
  • Öfkeyle kalkan zararla oturur benden nefret ederim polisten ..

1|0
    0|0
  • herkez bir değil demicem öfken dinmesin daha iyi

1|0
    0|0
  • öfke dinmez.. hem dinip kime yariycak ki?

1|0
    0|1
  • Napiyolar ne söylüyorlar tanidigin polisler

1|0
    0|0
  • provokation yapma sacma sapan...

0|0
    3|0
  • Allah ıslah etsin seni

0|0
    0|0
  • polisin gözü dönmüş

3|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 3

• ne oldu tam olarak ?

1|0
    2|1
    • burada anlatmayı uygun görmüyorum, kusura bakmayın.gerekli yere anlattım zaten.

• Polisin uyguladigi siddetten zevk alan insanlar var. Gercekten cok acayip.

Sorancim bizim de var tanidigimiz insanlar polis olan. Bizzat enistem olur kendileri. Lakin ona bir ofkem yok. Polis kimliginden arindir amcani. Amca olarak gor sadece.

2|0
    1|2
    • deniyorum ama kuzenlerimde farksız benden.kendiside gerçi destekçi bize.

• Eh o zaman niye ofkeleniyorsunki amcana. Arkadaslarina bu sekilde davranan amcan mi? Degil. Kuzenlerine de soyle onlar hastalandigi zaman uykulari kacan, baslarinda bekleyen gene amcandi. Ofke sadece seni yipratir. Birak o kisiler kendi ofkelerinde bogulsunlar.

• arkadaslarına laf yapan o 2 insanmı ne olay ben anlamadım şimdi

2|1
    3|0
Yükleniyor...