Bu akşam Samsun Bulvar Avm de göksel konserinde gördüğüm esmer kızı nasıl unutabilirim?

Abi yok böyle bir güzellik kızın yüzü gözümün önünden gitmiyor yeminle göksel sölüyomuş ne diyomuş bende kayış koptu o nasıl bir tatlılık o gözler o burun hani sizede olmuyomu yolda metroda dolmuşta birini görürsünüz böle yüzüne bakmaya doyamayacağınız bidahada göremeyeceğizi bildiğiniz resmen hayatım kaydı gitmez olaydım

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• bi şey yaşamadığın birinden nasıl etkilendin ki bu kadar

0|0
    0|1
    • göz diyoz burun diyoz la nerenle okuyon:D hem insanın içi yüzene vurur onun içide güzel:P

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden gidip konuşmadın?

0|1
    0|0
    • hiç tanımadığım bir insanı rahatsız edecek kadar öküz değilim ki rahatsız olmasa bile refleks davranır tepkili olabilir:)

• :D Keşke gidip birşeyler yapsaydın şimdi içinde bir keşke yapsaydım diye kalıcak o en fazla terslerdi napıcak belki hayatının aşkını kaybettin ..

• hayırlısı ya oda beni göreymiş az:D

• Sadece beğeniyse 2-3 güne kadar geçer.

0|0
    0|0
  • beni görsen tüm hafızan silinir de yazık şimdi hiç gereği yok.

0|0
    0|0
  • link

bunlar unutturur.

0|2
    0|0
    • burda demogoji siyaset yapma arkadaş biz gönül işlerinden bahsediyoz hanfendi gezide hala eylem ayrı aşk ayrı

• yol gösterdim.

• dur ya o benim işte tamam!

0|0
    0|0
    • bana da ayarlasana o zaman :D :D :D

• beğendiririm merak etme sen :D

• geri viteeeeeeeeeeeeeeeees :D kayınpeder kız avında :D :D :D

Erkekler Ne Diyor 3

• olacağı varsa olur görürsün kardeş 2. bir şans herzaman vardır:) kuzenimde otobüste gördüğü kızı anlatırken aynı kafede oturuyormuşuz onla:)

0|0
    0|0
  • sor bakim belki burdadır :D

0|0
    0|0
  • Eğer sevgilin yoksa bu durumdan hiç kurtulamazsın benimde bir ara öyle oluyordu yolda güzel bir kız görüyordum eve gidene kadar aklımdan çıkmıyordu ama sonra güzel bir sevgilim oldu yolda giderken yine çok güzel bir kız gördüğümde kız çok iyi ama bende daha iyisi var diyordum içimden

0|0
    0|0
Yükleniyor...