Yalnızlar, kendini yalnız hissedenler...

Bu hissi en ağır en derin hissettiğiniz anları hatırlıyor musunuz?

Ben tek başıma uzun yola çıktığımda , müzik eşliğinde, pencere kenarı koltuğumdan dışarısını izlerken hissediyorum sanırım en fazla.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun yol pencere kenarı ve müzik aynen 8 senedir çok iyi biliyorum o yalnızlığı ailem dahi yokmuş gibi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İçinde yaşadığımız evrenin bu küçük renkli topunda yaşanılan yalnızlıklar; haksız ve acı iktidarsızlıkların, mutsuzluk hezeyanlarının şeffaf olmayan birer örneğidir. Aynı zamanda muhteşem yaratıcının mükemmellik yolunda insanın yüreğine kor ateş olarak emanet verdiği bir armağandır. Bu armağan diğer yandan her iki ayak bileğimize bağlanmış ağır bir gülle gibi hızımızı kesmeye çalışır. Bizi hantallaştırır.

İnsan ruhunun; gezindiği sonsuzluk labirentinin içinde dimdik durup, duvarda iğreti asılı bir aynaya bakarak ben gerçekten ruh muyum yoksa maddi bir beden miyim sorusuna cevap aradığında yaşadığı duygudur yalnızlık. Karmaşanın en yoğun olarak yaşandığı zaman dilimlerinde insanın kendi içine hapsettiği bu duygu, onu bir yandan mahpusluktan kurtarıp diğer yandan kendisine mahkum etmektedir.

1|0
    0|0
  • yalnızlığı her an hissediyorum. yani içinde bir burukluk var sanki ama yalnızlık çekilmez bişe değil tabi yalnızlığım ve ben çok iyiyiz biz :) aslında en büyük yalnızlığı insanların en çok olduğu yerde çekiyorum. O kadar insan var ama yalnızlık çok çekilmez oluyor o zaman , mesela aklımda hep vardır bir başıma doğada yaşamak insanlardan uzak yalnız başıma kimsesiz çok güzel olacağını düşünüyorum ..

1|0
    0|0
  • en fazla sanırım gece uyumadan önce veya ilk kalktıgınızda yapacak veya gidecek bir yeriniz olmadıgında en kötüsü de telefonunuz sadece banka tanıtımları ve telefon firmasının reklamları icin ısıgının veya sesinin cıktıgını fark ettiginde vs vs..

2|1
    0|0
  • Şu an öyle işte

Özellikle şu bilgisayar başında

Ne kadar çok kişiyle konuşursan konuş

Hiçbir zaman sosyalde oldugunun yerini tutamıyor...

Ama imkanlar bazen başka yere itmiyor veya itemiyor...

2|0
    0|0
  • En çok bunu dinlerken yalnız hissediyorum kendimi. link yalnız olmasam bile yalnızmış gibi hissediyorum. İçim acıyor

1|0
    0|0
  • ben artık hissetmiyorum ya hani bir kokuyu çok koklayınca burun ona alışır ya o hesap alıştık alışmış kudurmuştan beterdir diye de bir laf var geçmiş olsun o zaman bana :D

1|0
    0|0
  • aslında odada kimse yokken ve yolda yürüyüp ertafına boşboş bakarken ben yanlız kalıyorum :(

1|0
    0|0
  • tabuta konunca inşallah.

1|0
    0|0
  • ben hep yalnızdım yalnızlğı kafama takmam alışkınım yalnız kalmak için çok uğraşırım kafamı dinlerim

1|0
    0|0
  • Hep yalnızım dersem çok manidar mı olur?

1|0
    0|0
  • ben genelde arka çaprazdaki hatunu keserken göz damarlarımı çatlatırım o.o

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dışarda yalnızken telefona sarıldığımda hissederim

4|0
    0|0
  • diğer insanlar ailesiyle kahkaha atarken hissediyorum..

bi de,küçüğu bir çocuk babasıyla gezerken görürsem

1|0
    0|0
  • Şu an çok yalnzı hissediyorum mesela.

1|0
    0|0
  • düğünler

0|0
    0|0
Yükleniyor...