Herşey saç modelinde mi bitiyor, bu nedir anlamış değilim?

bayanlar sorum sizlere ya ben bu olayı anlamıyorum mesala her gün saçlarımı yaptırıyorum bakımlıyım e tip de war allaha şükür her gün onlarca çıkma teklifi alıyorum her gün saçlarımı yaptırıyorum ama bi gün yaptırmasam yüzümüze bakan yok ya herşey saçtamı bitio anlamadım ? tipi gösteren saçlardır tamam kabul ama bu kadar da olmaz ki be arkadaş ya bi bayan bana sırf yakışıklılıgımla yada fizigimin iyi olmasıyla gelicekse hiç gelmesin bence . ? çogu bayan der mesala ben iç güzellige bakarımda hepsi fasa füso yalan . sizin görüşünüz nelerdir ?

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• aslında sen biraz abartın kendini hatta merak ettim sizi bir profil resmi koysan daha çok makbule geceçek.ve her bayan yakışıklı bir erkeğe bakmaz bazı bayanlar evet iç güzellliğe bakar yakışıklığa önem vermez.mesela ben asla ve asla demem illa yakışıklı olacak diye mesela sen yakışıklıyım diyosun ehh tipte var diyosun biraz havalısın sen bence bırakta seni başkası beğensin hım seni sadece dış görünüşüne bakarak arkadaş oluyorsa bir kız o bayan gerçekten seven gerçekten samimi biri asla olamaz hem yakışıklı olmak yada güzel olmak önemli değil önemli olan huydur.eğer yakışıklı olup huyda varsa ona söz yok.benim için insan olsun yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• --Seni tanımayan bir insan önce tipine sonrada davranışlarına bakar o yüzden genel konuşacaksan seni tanıyan insanalr için konuş bu durumu.

--Seni tanıyan insanlar tipine bakarak değer veriyorsa sen sil o kişileri hayatından daha rahat edersin.

0|0
    0|0
  • Ambalaj her zaman önemlidir ...

0|0
    0|0
  • Görsellik ilk etapta önemli ama tüm aşamalar için geçerli değil:))

0|0
    0|0
  • ya ilk izlenimde genelede dış güzelliğe bakılır ona aldanıp yanına yaklaşılır bence daha sonra için iyiyse dış güzellik ön planda olmaz ama için kötüyse mükemmlde olsan 5 para etmez

0|0
    0|0
  • Saçını hergün yaptıran erkek bana itici gelir.

0|0
    0|0
  • Biraz megoloman buldum seni sanki...

0|0
    0|0
  • saclarin cok uzunsa evet daginik kotu durur ama yok cok uzun degil dersen su acidan bakabiliriz, saclarini yaptirdigin zaman kendini begeniyorsun kendine olan guvenin artiyor ve bunu yansitiyorsundur

0|0
    0|0
  • Yahu neden saçlarını yaptırıyorsun ki? Kestir kurtul. Ayrıca ''bırak dağınık kalsın''.

Öte yandan görsellik önemlidir. Ama bu saçla bitmez.

0|0
    0|0
  • hahayy bayıldım tespitine. :D

0|0
    0|0
  • sen belki böyle sanıyorsun..belki aralarında huyunuda beğenen vardır.bu kadar güvensiz olma.

0|0
    0|0
  • Biraz abartmıyor musun?

0|0
    0|0
  • saçını burdan bile beğendim. her gün teklif eden onlarcadan olmak istiyorum. ve evet iç güzelliğe bakmam, hep fasa füso.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• supermarkette bir sey alirken once ambalajina bakar ve begenirsin

insanlarin ambalajlari da saclar gozler ve yuz sekli dir

bu yuzden sac ve sac tipin onem arzediyor

0|0
    0|0
  • İlk etki önemlidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...