Başbakanın son zamanda yaptıklarını doğru buluyor musunuz?

Başbakanın son zamanda yaptıklarını doğru buluyor musunuz?

• Evet
    18% (43)31% (70)24% (113)Oy Ver
  • Hayır
    72% (174)57% (130)65% (304)Oy Ver
  • Karamsarım
    10% (25)12% (28)11% (53)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
w

0|0
34|28

En İyi Kız Görüşü

• Bulmuyorum. Son yaptiklarina ragmen yine de destek verenleri, anlayamiyorum.

21|10
    10|6
    • onlar rakıya su katmadan içen kesim oluyor ...

• Oy vermek için bahane aramak diye buna denir.

• türk bayrağı yaktılar dediğin 2010 yılının video görüntüleri pkklıların yaktığı

Kızlar Ne Diyor 33

• son zamanlar değil hiç bir zaman doğru bulmadım.

7|3
    4|3
  • adı batsın onun

10|4
    10|5
  • NE OLUR BUNUN DOĞRULUĞUNU AÇIKLAYIN BANA EVET DİYENLER

7|5
    7|6
    • bencede

• şimdi o arkadaşlara ' anneni de al git . rte.' desek şikayet ederler, provake olduk derler. E anlayın halimizi , yetti gayri.

• Milyonlarca insanı evde zor tutuyoruz diyen tayiptir. Fark ettiyseniz ne kadar barışçıl ( böyle düşünenler evet demiştir ama ben hayır dedim, anlatabilmişimdir umarım. )

• hayır

6|2
    2|3
  • ister bulun ister bulmayın sonuçta iktidar ve iktidar olmaya devam edcek burda bulup bulmamın hiiiç önemi yok..

5|4
    4|0
  • Hayır doğru bulmuyorum..

5|2
    2|4
  • hayır bulmuyorum

4|2
    0|3
  • hala evet dıyen var mıya ?

5|1
    3|2
  • Sonuna kadar RTE

7|4
    11|4
  • Hayır, asla !

5|3
    3|3
  • Hayır bulmuyorum, ama eylemcilerin yaptıklarını da doğru bulmuyorum.Hep çoluk çocuk meydanlarda eğlence için gidiyorlar.Ülkeyi rezil ettiler

6|3
    3|2
  • HAYIR bulmuyorum

5|2
    2|3
  • Evet diyen kişilerde çıkmış ben daha ne diyeyim ya

4|1
    3|3
  • kesinlikle hayır bu kadar insanı hiçe sayarak halan bildiğini okumasıda şaşırtıcı yalnız kafamı kurcalayan birşey var bütün halkın ilgisini bu yöne toplarken el altından neler yaptığını bilemiyoruz herkes tencere tavayla gezerken tayyip ne yapıyor?

3|1
    2|3
  • Ayran kafa yaptı herhalde, diyorum.

4|1
    3|3
  • Hayır

4|2
    1|3
  • Başbakan çok Boşbakan oldu başımıza bu yaptıklarıyla.

4|2
    4|3
  • yaptıklarını saçma ve anlamsız buluyorum onu savunanları da aynı şekilde

2|1
    1|1
  • Doğru bulmuyorum

1|1
    1|0
  • hayır doğru bulmuyorum.

3|2
    4|4
  • C: Karamsarım

0|0
    0|0
  • birşey yapmıyor ki:Dsorunda bu

3|3
    8|6
    • O metroları okulları ,üniversiteleri,kat sayı düzenlemesini,türban serbestliğini,melen çayı projesini,FATİH projesini,hızlı tren projesini,marmaray projesini, kim yaptı soruyorum ben kılıçdaroğlumu yaptı emin ol chp olsaydı bunların %1 ini yapmazdı

• sahip olduğunuz kişilik puanlamanıza yansımış

• ne sıçıyorsun gerizeka

• Bulmuyorum

0|1
    1|0
  • Adamın hiçbir yaptğı doğru değil ki.

3|0
    3|1
  • HAYIR. Halk direnişteyken ak partililer neredeyse küfür ediyorlar, hakaret ediyorlar. Çekirdek çitleyiciler de gözlerini yumsun. Sanki laf onlara gitmiyormuş gibi, tuzları kuru zannediyorlar ama görsünler bakalım günlerini. Daha çok ağlayacaklar.

3|0
    2|2
  • başbakan çok boşbakan

2|1
    1|1
  • Nedir bu nefret, bu kin, bu dişmanlık? Açıkcası partilerle hiç işim olmaz. Fakat okulda, etrafımda küçücük çocuklara bile bir nefret aşılanmış ki... İnanamıyorum gerçekten. Biraz sakin olun olaylara at gözlüğü ile değilde biraz geniş bakmayı deneyin. Ortalığı yakıp yıkanlar, terör estirenler yanlış zamanda tepki gösteriyorlar. Bu tepkiyi sandıkta daha 'insancıl' bir şekilde göstermeliler. Ayrıca dış kuvvetlerin oyununa gelmemeliyiz zira bu işte dış kuvvetlerin etkisi var. Bu oyuna gelen saf, iyi niyetli halkımız için üzülüyorum...

2|2
    2|0
  • doğru değil tabii ki de.

link

link

bu videoları izlerseniz iyi olur. ama bende kısaca sıralamak istiyorum, neden bu adamı sevmediğimi;

-bop eş başkanlığı.-konunun amacını bilmeyenler araştırsın.-

-suriye mevzusu. (bizi ateistlikle, komünistlikle suçlayanlar müslümanın müslümanı kırmasına izin veriyor. vergilerimizi kullanıp bu adamların ellerine silah veriyorlar, ve o adamlar reyhanlı'da 177 kişiyi öldürüyor.)

-ölen türk askerlerine iğrenç bir şekilde 'kelle' tabirini kullanıyor.

-türk milletinin büyük kurtarıcısı Atatürk'e 'ayyaş' sıfatını kullanıp kendince aşağılıyor.

-ırak'ta ki abd askerleri için dua ediyor! bu adamlar ki o kadar müslümanın, masumun katili.

-Türklüğe ettiği hakaretleri hiç saymıyorum, pkk ile olan münasebetlerini.

ve en son yaptığı şey; gezi parkı olayları ilk başladığı vakitlerde, gece yarısı meclisten petrol yasasını geçirtti. ormanlar petrol sondajına açıldı. bu yerlerde yabancı firmalar arayacak, ve Türkiye'nin alacağı payda %10'dan %1'e düşürülmüş vaziyette. üstüne üstlük de bu firmalar vergiden mükellef olacak.

eğer azıcık kafanızı çalıştırırsanız bunların ne anlama geldiği görürsünüz. uyuma türkiyem! bu adam yıllardır sizi, din adı altında aldatıyor. yabancılara sattığı şirketler, toprakları vs.leri hesap dahi edemiyoruz artık. daha çok yazacak şeyim var. ama ibret alacak olana bunlar bile yeterli.

bir eksiğim, hatam olduysa affola.

3|1
    0|0
  • Burdaki sonuç önemlı degıl

Bu sıtedekılerın çoğu çok genc... öncekı yonetımlerı görmedı

duyduguna ınanıyo

buyuklerının sözunu dınleyenler anlıyo sadece

o yuzden buradakı sonuç onemlı degıl

secımlerde yuzde 50 lileri gezıyoruz zaten çok şükür

0|2
    3|0
    • adam atatürk düsmanı ona ne diteceksin? memleketi seriyata gotürüyor.. kürdistan kurmaya calışıyor ne bicim insansınız ya

• sen oyle oldugunu dusunuyorsun

ben degılve başkası farklı dusunuyo dıye ne bıcım ınsansınız dıyebılen bırını ınsan yerıne koymam

• %65 kesim salak var demekki sitede.

1|2
    13|2
    • kötu söz sahıbınındır

• uste alınma dıye bı durum yok

okursan görursun

hakaret eden kendısı akılsızdır

aklı olan farkklı dusunene salak demez

ıade edıyorum sözun sahıplerıne

• kızım bak git

• Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 28

• Başbakan ne dediki hergun bırılerı bırsey dıyor,ama bu olayların başlangıcı kimse kendını kandırmasın chp ve şu bazı provakatör tayfalardır nedenıne gelınce ya adam akm vs yapılacak dememiş bir ıkıncısı yıllardır çile olan o taksimi adam yayalaştırıcak restore edıcek ve belkıde eskı halınden dahada harika olucak cuma gunu bende taksimdeydim geziparkında bırkaç lavuk geldı yok akm vs dedı mılletı galeyena getırdıler c.ert mı ne kendı kulaklarımla duydum kadıköyde mıtıngden mıllete aynen şöyle dediler chplı bırı toplanın sızlerı beşiktaşa davet edıyoruz,hee akp suçu yokmu var kardeşim madem yayalaştırıcaksın kımseye yeterı kadar bılgı verme yeterı kadar ver,polisin suçu yokmudur vardır abartısız güç kullanmıyormu kullanıyordur ama bırde o polısın yerıne kendınızı koyun kı o adam saatlerdır ayakta yedıgı kufurler vs saymıyorumkı sız bız en kucuk kufurde parlarız o adamıda dusunun,sonra partililerınde kendılerıde dıyor zaten eylemınızı yapın ama yıkıp yakanlara göz yummayın bu terorisliktir bu kadar net,ve şimdi şahsen başbakan olsam ulkedekı en ıyı en hızlı inşaat vs bulurum o taksim projesini en kısa sürede bıtırırım isteyen gelır gezer isteyen gezmez,he bu arada yenı halının projesını her ıddaya gırerım o eylemcı şerefsızlerden bınde bırı gormustur o kadar dikkat edın eylemcı dedıklerım provaktörlerdır,bende sosyalistim ama gıdıp onların yanında yer almadım cunku amaçlarının ne oldugunı ıyı bılıyorum

7|5
    3|0
    • sonuna kadar katılyıroum adam aynen söylüyor bunları ama işte sen yıllarca bu ülkede muhafazakarları ezmeye alışıp teknik direktör değiştirir gibi kafana esmeyeni asıp,zeyirleyip,darbe yapıp indirmeye alışınca sonra bir anda adam gibi biri gelince yemyior tabi çakallar sokağa akıyor ortalığı yıkmaya en basiti esnaf bugün eylemcilere girişti yeter lan iş yapamıyoruz 4 gündür diye

• Sayın mavimusti ve hubble. Sizin yazıları da okudum aslında haklı olduğunuz noktalar var. Polisin orantısız güç kullanması, eylemcilerin arasına partizanların karışması,başbakanın ve millet vekillerinin yaptığı haksızlıklar... Bu sırayı uzatmaya kalksam sayfalar yetmez ama en net sözümüz ; oyumuzu akıllı kullanmaktır. Gözümüzün görmediği şeyleri de dikkate almaktır ( derin devletle işler, Amerika yandaşlığı ) Sizlere saygılarımı sunar kandil-i şeriflerinizi kutlarım..

• İbanez kardeşim güzel yorumun için teşekkur ederim,yahu oyumuzu akıllı kullanmak tabiki önemli ama bılmıyorum çalışıyormusun ya da çalışıyorsan şahsen ben marmara vs işimden dolayı banka olsun belediye havalimanları hepsını gezıyorum ve çoğu halk alternatifi olmadıgı ıcın akp oy vermekte vede chp geçmişte yaptığı hatalardan dolayı oy vermemekte uzar gıder dedıgın gıbı,derin devlet işleri zaten yazsak burda cilt olur sayfalarca,her devletin bir yandaşı var,yandaşı ya da desteğini alacağı..;)

• B: Hayır

HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..HAYIR..

3|1
    1|2
  • Başbakan son günlerde 3.5 atmaya başladı Başbakanın sonu iyi değil

5|2
    5|3
  • Şu an hökümetin başındaki şahsiyet bir liderden çok soytarı kukla olduğu için yaptıklarını değil doğru bulmak insan olduğuna emin olmak için bile şüpheci yaklaşmak şart

8|3
    7|5
  • Benim BAŞBAKANIMA diktatör diyenler önce kendi geçmişlerine baksınlar diyorum .

5|2
    3|1
  • anca koyunlar doğru bulur

6|3
    5|4
  • Evet evet evet ! hadi - lemek isteyen varsa - lesin beni :)

Sen polise taş atarsan, küfür edersen, küfürlere utanç verici şeyler yazarsan, g*tun sıkıştığı zaman polisi ararsan sen.. artık anlamışsındır ne olduğunu. Sonuna kadar Tayyip hadi - leyin durmayın :)

4|0
    3|2
  • kendi partisi bile doğru bulmuyor.

2|2
    4|1
    • neye dayanrak bunu söyledin mesela?

• arıncı dinlemedin heralde.ertuğrul günayı,nabi avcıyı vs vs vs...zaman gazetesi bile artık erdoğana karşıysa otur bir düşün yeğenn

• Doğru bulmuyorum.

1|1
    0|0
  • Haklı o başbakan cıvık partilerden yapacağı adımı izin alarak yapacak değil gerekeni yapacak sen başbakan olsan halktan partiden izin mi alacaksın yapacağı herhangi bir adima?

3|2
    3|1
  • Evet diyenler ; link

2|2
    1|2
    • hayrı diyenler 70 yıldır zeki ola kitle olarak ülkeye tek çivi çakmayan bir partiden geldiler ülkeye tek çivi çakmayan partiden olacağına herkes koyun olsun en azından koyun çakal gibi ortalığı karıştırmaz insanlara faydası olur

• Her önüne kazığa eyvallah diyebiliyorsan, atana ayyaş dendiğinde susuyorsan, özgürlüklerine el uzatan bir başbakan istiyorsan,polis terörüne , medyanın şerefsizliğine amin diyorsan ve her başı sıkıştığında Amerika'ya giden başbakan istiyorsan ve daha cümle kurmayı bilmeden ( anlatım bozukluğun çok ) siyaset yapabiliyorsan... Koyun olmak sana dokunmaz.

• Sayın suarez.. Koyun olmak ne kadar hoşuna gidiyormuş.. Yazdığın yazıdan sadece o kadarını anladım. Koyunun insanlara faydası olur demişsin . Evet olur. Eti, yünü filan iyi ama insana yakışan bir özelliği yok. En azından hakkını arayan insanlara uymaz. Onlar senin gibi sürü psikolojisi içerisindeler. Makarna , kömür için oyunu satma..

• Başbakanın bir çok adımı doğru. Diğer liderle kıyaslandığında ise en doğrusu..

3|1
    1|2
  • Hayır tabi kide.

2|1
    1|1
  • tayip eylemcilerle ilgili açıklama yaptıysa biri paylaşsın bea ölecekmiyiz kalacakmıyz bilelm. benm bildiğim bugün osmanlının eski hatıraları için onların daha iyi korunması adına çalışmalarda bulunmuş gayet rahattı :d

1|2
    1|4
  • hayır yapıcı olacağı yerde yıkıyor

2|1
    1|1
  • Hiç bir zaman doğru bulmadım

3|2
    4|3
  • böyle davranmamalı bence.

1|1
    0|0
  • kıyamet kopsa karışmam ama ucu bana dokunursa kıyameti kopartırım

0|1
    1|0
  • evet diyenler hain,şerefsiz filan mı acaba merak ettim

3|0
    2|3
  • Gezi parki bahane halki provakosyona getiriyorlar..sonumuz..suriye gbi olucak

0|1
    1|0
  • on güne kalmaz hükümet düşer demedi demeyin.

1|1
    4|2
  • Bozuldu kerata çok değişti çok zaten bu siyasette doğru dürüst adam yok...

0|1
    2|1
  • Adam az bile yapiyor

0|0
    2|1
  • başbakanı boşver, eylemcilerin yaptıklarını doğru buluyormusunuz, başbakan herzaman konuşuluyor zaten, efendim üç-beş vatan haini binlerce kişiyi kullandı

0|0
    1|1
  • Gezi parki icin yapilan eylemi yanlis bulmuyordum, fakat amac gezi parkini kurtamayi asmisti.

O yüzden eylemcilerin hepsini bir tutmaya zorlaniyorum.

Orada doga dostu eylemciler vardi, olay cikarma niyetinde olmayan. Bunlari ayri tutuyorum. Onlari sözlerimden ayri tutuyorum.

Basbakanin bir konusmasi cok dogruydu ve olaylari özetliyordu. Türkiyede muhalefet, muhalefet olmayi beceremedigi icin bu olaylar alevlendi. Üstelik yangina körükle giden yine muhalefet lideri partiydi. MHP baskani Devlet bahcelinin bu olaylari desteklememesini cok sagduyulu buluyorum.

Burada tek suclu ilan edilmeside yanlis, esnafin camlarini indirip, biz vatan savunuyoruz diyeni destekleyemem. Sirf kin kusmak icin zarardan kacinmayani destekleyemem, gelisi güzel saga sola kontrolsüz güc kullanan poliside destekleyemem.

Yurtdisinda yasiyorum, buradada saman alevi gibi eylemler gerceklesti, fakat pankartlarin tek birtanesinde bile gezi parkinin adi bile gecmedi. Bunlar neyi, niye desteklediklerinden habersizdi muhtemelen. Basbakanin söylemlerinin bir kismini dogru buldum, fakat yanlis buldugum kisimlarida vardi. Burada onunda gergin oldugu belli oluyordu, yorgunluk gözlerinden görünüyordu. Basbakaninda bir insan oldugunu kabul edersek, onunda zayif kalacagi, bunlarla beraber hata yapmasini kabullenebiliriz diye düsünüyorum. Fakat kabullenemeyecegim daha önemli sey ise, dünyaya karsi kendi ülkemizi rezil etmeye calisan zavallilardi. Türkiye Cumhuriyeti'nin demokratik secimlerle secilmis olan basbakanina serefsiz, diktatör diyebilecek kadar agzi ishal olmus klavye kovboylarina tahammülüm yok. Insan olarak seven, sevmeyene kimse karisamaz, fakat o makami diktatör makami olarak lanse etmek, türkiyeyi cekemeyen ülkelerin yararina olacaktir. Ne Türk halkina, ne de devletine faydasi olacaktir

9|3
    0|0
  • Akp ye oy yok daha demekki gereğinden fazla iktidar olursa artık niyeti değişiyor insanın

1|3
    6|2
  • tarafsız yaklaşan biri olarak Türkiye'nin şuanki iyi durumunu göz önüne alarak eylemcileri kınıyorum.

zamanında istanbulda trafik var diye sövüyordunuz şimdi köprü yapılıyor yine sövüyorsunuz...

alkol yasağı avrupada daha sert bizde haram olmasına rağmen adam boykot etmek için camiiye yazılar yazıyor ayakkabıyla giriyor camide içki içiyor

YAZIK ÇOK YAZIK

suriyenin 2 senelik zararını biz 3günde yapmışız

4|2
    8|4
    • hi,ç sorma işte ya gerizekalılar azıcık beyinleri olsa zaten neyi savunduklarını bir düşünüp ulan biz bunlardan şikayetçiydik ama ya derlerdide nerde işte

• Ak partili birisi olarak asla doğru bulmuyorum. Alttan almak yerine halkla inatlaşmak böyle sonuçlar doğuruyor işte. Halk güzel güzel eylemini, protestosunu yapıyordu. Polisin müdahalesi şart değildi.

9|5
    1|4
    • ve buna rağmen hala ak partili olduğunu dile getiriyorsun

• Ak partili derken yazım hatası yaptım. En soy seçimde oy vermiş birisi olarak diyecektim.

Yükleniyor...