Sporla ilgilenenler bakabilir mi? Fitness mı Kick Boks mu?

Ya ben çok kilolu değilim ama fit sıkı bir vücudum yok balık etliyim, 4 ay fitnessa gittim bırakalı 1,5 ay oldu yine pörsüdüm yine kilo aldım.
Şimdi elimde 2 seçenek var Boks öğrenmek çocukluğumdan beri hayalim ama para imkanlar pek olmadı.
Siz hangisini önerirsiniz?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• 4 sene oldu thai boks yapıyorum inan bana hem vücudun sıkılaşır ve cok hizli gelişme kat ediyorsun antreman çıkışı ayakların o yorgunlukla eve 2 adım bile yürümek istemicek hale geliyo ama bir süre sonra alışıyosun her zaman işine yarar ve görüntüyü toparlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• sıkı fit bir vücut istiyorsanız elbette ki fitness tercih etmelisiniz.. spor yaparken beslenm şeklınız nasıl ise sporu bırakıncada aynı olmamalı aksi taktırde kılo alırsınız.. sporu bıraktıgınızda otomatıkman kaloriyi kısmalısınız.. beslenme herzaman cok önemlidir. gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • 1ay

kick boks neden olmaz

• 1ay

her sporun bir amacı bir dalı bir teknigi vardır.. senin amacın kendini savunmak ise kendini kormak ise dövüşmek ise ozaman elbette ki boks yap ya da kick box.. ama sen vücudum sıkı olsun fit olayım ve estetık göruneyım dıyorsan bu işin ana spor dalıo adı üstünde vücut geliştirmedir. fitness dır.

• kas guc icin fitness kondisyon icin kick boks

2|0
    0|0
  • hayalinin peşinden git

1|0
    0|0
  • Şimdi boks mu kick boks mu önce ona karar vermelisin. Çünkü boksta sadece yumruk ve vücut hareketleri üzerinde durulur bacak kısmı çalışmaz. Ama kick boksta bacak da dahil olduğu için gard alma şekli bile farklıdır. Bence kick boks daha iyi olur. Antrenmanları da çok sıkıdır haberin olsun şimdiden hazırla kendini.

0|0
    0|0
    • 1ay

işe yarar mı her açıdan?

• 1ay

kadınlara daha farklı bildiğim kadarıyla

• 1ay

Biraz daha hafif olabilir ama burnunun kırılma riski var 😄

• kıck boks butun kasları esnetiyo hem daha seri daha dayanıklı hemde öz güveni artırıyo

1|0
    0|0
  • su kaykayı

0|0
    1|0
  • yağli güreş

0|0
    1|0
  • boy kilo yaş bilgini söylersen.. bakabilirim indexine hangi aralıktasın :)

0|0
    0|0
  • Çok saçma vücut yapmak istiyorsanprotein tozu kullanır fitness yaparsın ama dövüşmek istiyorsan kick boksa gidersin sen hiç kaslı bir boksor gordunmu boks ile kas yapamassın

0|0
    0|0
  • hayalinin peşinden git karşim

0|0
    0|0
  • fıtness boş iş boks her turlu daha iyi

0|0
    0|1
  • kick box iyyidir sekilli ve güzel kaslar

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...