Hoşlandığınız kişinin itirafı

Hoşlandığınız kişiye bir şekilde kendisinden hoşlandığınızı söylediniz, sevgi değil hoşlandınız ve arkadaşlığı farklı boyutlara taşımak için bir adım artınız. O da size bir ilişki içinde olduğunu söyledi. Ne yaparsınız böyle bir durumda O'na karşı?

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• çok fazla sorun etmezdim sorun edecek okadar çok şey var ki dünyada, dolu tarafından görmeye çalışır gene insan olmamız adına kendime de karşımdakine de hak verirdim

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ona mutluluklar dilerim sevgilisi olduğunu bilmediğimi, bilseydim zaten ona farklı bir gözle bakmayacağımı söyler duygularımı bitirmeye çalışırdım. Arkadaşlığıma devam ederdim ama.

0|0
    0|0
  • Saygi duyarim ama birdahada o kisiylen konusmam birazda gurur meselesi tabi.. Cunku ona karsi zaafim var ve o baskasiylan beraber. Eger onun sevgilisi bu durumu ogrense hosnut olmaz. Sayet ben hosnut olmazdim. Olabilir boyle seyler sonusta kader kismet bu meseleler. Hayata belki daha iy biri cikar insanin karsisina. Bu cevaptan dolayi hayatan kopmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • başkasıyla ilişkisi var mı bundan emin olmadan kesinlikle itirafta falan bulunmam ..

0|0
    0|0
  • bağırmaya başlarım ben kalkmışım hoşlanmışım sonra gidip açılmışım ki öldürsen yapmam o da en ilişki içindeim wewewe yemin et ağzını yüzünü kırarım geri zekalı sen benim gibisine kurban ol hayvan derim

0|0
    0|0
  • ilişkisine saygı duyduğunuzu belirtip arkadaşlığınızı bozmak istemediğinizi dile getirebilirsiniz ...

S' yi ben de merak ettim şimdiii?

0|0
    0|0
    • Sevgi, saygı, sevinç ve bilimum S ile başlayan mutluluk kavramlarını

• yapacak birşey yok, şapkamı önüme alır devam ederim, gerçeği bilemeden ;)

• Geri çekilip izlemeye devam ederim.İçimdeki umutu da söndürmem.

Bu arada 'S' harfi neyi ifade ediyor?

0|0
    0|0
  • ayrilmasini soylerdim tabiki ben mi.onemliyim onun kezban sevgilisi mi

0|1
    0|0
    • belki kezban değil, belki dünya güzeli, belki her anlamda ona hitap edebilen biri, belki her istediğine evet diyen bir... ?

• Üzülürdüm.. Ona mutluluklar dilemekten başka bir çarem olmazdı :( umarım öyle bişey başıma gelmez...

0|0
    0|0
  • saka yapmistim derim :))

0|0
    0|0
  • ne yapabilirsinki ? kalbi başkasına ait

0|0
    0|0
  • Zaten şaka yapmıstım deyip geçerim hiç takmam :DD

0|0
    0|0
  • kuzenim yazmış

0|1
    0|0
  • ben yerin dibine girerim...

gururlu biriyim o kisi asla gormek istemem...

mutluluklar diler arkama donup giderim...

arkadas kalsam dahada uzulurum, cunku ona karsi bir seyler his ettimi bile bile arkadaslimiza devam edemem...belki icten ice alay eder ne maglum erkek milleti iste

0|0
    0|0
    • Erkekler genelde bu tip durumları geri çevirmez

• iki kisiyi birden mi sevsin ozaman...sevgilim var derse ne yapiyim adamin pesinden mi dolaniyim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• hoşlandığını söylediğinde teşekkür ediyorum.teklif edene kadar sazanlık yapıp atlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • vazgeçerim

0|0
    0|0
  • takip ederim senin söylediklerinden sonra nasıl davranışlarda değişme var mı(bazıları şımarabilir) senin dürüst davranışın kendine çekebilir beklemek lazım

0|0
    0|0
  • bi sigara yakar mutluluklar dileriz :D

0|0
    0|0
  • saygı duyar unuturum

0|0
    0|0
  • intihar ettiğime dair yalan bir haber çıkartırdım,sonra da bir gece tam sevgilisiyleken karşına beyaz bir elbiseyle çıkarım bakalım ne yapar. :D

0|0
    0|0
  • Yapacak bişey kalmamış zaten.

İyi ayrılırsanız haber ver deseydin :D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...