Ego savaslarinda suclu kim? Fatih Terim mi? Arda Turan mi?

Ego savaslarinda suclu kim? Fatih Terim mi? Arda Turan mi?Tamda sportif, milli basariya, birlik beraberlige ihtiyac duydugumuz günlerde iki basarili insanin "BENCE" yüksek ego savaslari yüzünden Türk Milli Futbol Takimi na, dolayisiyla bizlere fazlaca zarar verdigini düsünüyorum.
Kisisel kanaatim Fatih Terim artik Imparator lakabini haketmiyor.. Bugune kadar bastirdigi egolarini bastiramamaktadir. Hatalida olsa cocugu yasindaki futbolcularla rekabete girmemeliydi. Baba gibi davranmaliydi.. Söz konusu milli takim ve ülke sporunun. menfaatleri.. Bunlar benim fikrim.
Sizin bu konuda yanlis gordugunuz taraf kim?

• Arda Turan
    29% (2)29% (7)29% (9)Oy Ver
  • Fatih Terim
    14% (1)33% (8)29% (9)Oy Ver
  • Futbol Fedarasyonu
    57% (4)38% (9)42% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Fatih Terimi hiç sevmem ama bu konuda haklı. Sen Avrupa şampiyonasına giderken alacağın paraya konsantre oluyorsan ordan başarı gelmez.

Ayrıc Ardada ki ego bu güne kadar gelmiş geçmiş hiç bir topcuda yok. Adam "ben takım kaptanıyım tabiki ne olduğunu soracam" diyor. Ulan hepi topu bir takım kaptansıın teknik direktör olsan acaba neler yapardın. Bence bu kaptan olma olayını abartıyor. Kaptanlık ardaya gökten inmedi. Faith terim geldi ona verdi. Yarın başka bir hoca gelir Mehmet topla verir gökhan gönüle verir. Kaptanlığı bu kadar büyütmesine gerek yok.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Egosu tavan olan imPARAtor

1|0
    0|0
  • Federasyonu saymıyorum o zaten benim gözümde yok. Terimi Ardayı günahım kadar sevmem öldü deseler umrum olmaz ama olaya baktığım zaman. Turnuvada sıkıntılar çıktı Terim konuşacağım herşeyi anlatacağım dedi turnuva bitti adam taktı gözlükleri çıktı tatile. Yeniden milli maçlar başladı maç toplantısında mecbur Terime konu tekrar açıldı Terim tam Türkçeyle ''kıvırdı'' daha önce bize sormadan yalan yanlış yazıyorsunuz sorun öyle yazın dediği basına siz bu olayı biliyorsunuz dedi. Kıvırdı durdu adamları halka yem atmaya kalkıştı. Arda koydu kahveli resmini Terime üzeri kapalı mesaj gönderdi. Arda Terime 5 gol atmıştır Terim bu golleri çıkaramaz NET.
    Terim kimdir dünyanın en çok para kazanan teknik adamı başarı 0 bide halkı birbirine düşürüyor kimsin sen ya

1|0
    0|0
    • 2ay

fatih terim istifa etsin sınır dışı edilsin şu adam

• Fatih terim ego olarak dogmus bir adamdir diger kisilere gore cok daha fazla egosu vardir bu konuda eminim ardayla bazi goruslerimiz bir olmasa da basarili futbolcudur ve zeki adamdie fatih terim genclere sans vermek istiyor olsa da yanlis insanlari harciyor

1|0
    0|0
  • İkiside döt terim 2 sefer döt:/

1|1
    0|0
  • Federasyon tam bir fiyasko zaten. Ben federasyonu suçlu buluyorum.

1|0
    0|0
  • Şu resimdeki ego kimsede yok

1|0
    0|0
  • Arda hakli.. Fatih kovalanmali..

1|0
    0|1
  • Bence hepsi suclu hepsi paraci

1|0
    0|0
  • Beyaz futbol izliyon dimi sımdı cakall :D