Sizce gs nin en güzel şampiyonluğu hangisiydi son yıllardaki? ?

2005 2006 da necati İliç ümit karan song mondragon hakan şükür hasan Kabze emre aşık saido sabri vs şeklinde kadroya sahiptik. O yıllarda fenerde Appiah Tuncay Nobre luciano Anelka Alex gibi müthiş bir kadrosu vardı. Ali Sami Yende 0-1 kadıköyde 4-0 yenmisti fener. Ve 33. haftaya 2 puan öne girmişti.33. Haftada Fener kazanmış gs bjk deplasmanında berabere kalıyorken hersey bitti derken 90+3 te Hasan Kabze umutları son haftaya taşımıştı. Denizliyi fener yense şampiyon olacaktı ve kesin gözüyle bakılıyordu. 16 dk uzayan maç Ali Sami Yende gözyaşları ve heyecanla bekleniyordu Hasan Şaş gözyaşları mondragon unutulmazdı. Müthiş bir şampiyonluk almıştık benim için yeri ayrıdır bunun.
2007 2008 de ise yine fenerde Lugano Deivid Alex gibi isimler varken bizde yabancı olarak lincoln nonda ve song vardı. Arda barış Ayhan ugurcan kalede Orkun aykut servet çetin balta vs şeklinde ilerde hakan şükür ümit karan vardı. Bize şans tanınmıyorken sahaya 11 Türk ile çıktığımız maçlar oldu feneri nondanın kafası ile geçip Sivassporu 3-5 yenip şampiyon olmuştuk.
2011-2012 ise ligte müthiş oynayıp 9 puan önde kapatmıştık. Ama süper finalde işimizi son dk ye bırakıp kadıköyde berabere kalarak şampiyon olmuştuk. Bir önceki sezon 8. bitirip Elmander Melo eboue riera selçuk ikinci yarı yeniden yuvaya dönen necati muslera ve Engin Baytar gibi isimlerle tarih yazmıştık. Şimdi size soruyorum son yıllardaki en güzel şampiyonluk sizce hangisiydi? ?

• 2005-2006 Denizli faciası
    0% (0)62% (8)62% (8)Oy Ver
  • 2007-2008 Şampiyonluğu
    0% (0)8% (1)8% (1)Oy Ver
  • 2011-2012 Kadıköy Şampiyonluğu
    0% (0)30% (4)30% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Anlattığın sezon gerçkten çok farklıydı daha küçüğüz tabi yaş olalrakta maçı cafede izliyoruz 2 GS li iz bir Bjkli arkadaş var hiç unutmam biz artık kazandık fb maçına odaklandık ayrı ayrı yerlerde yani aradan ayırmışlar kavga çıkmasın diye bir ara GS li arkadaş o kalabalıkta kayboldu içerisi mahşer yeri gibi maç bitti bizşampiyon olduk sevinçliyiz çocuk geldi aqa farkında olmadan fblilerin içine girmişim okadar uzatma verince hakemede fbyede sövdüm sırtımda sandalye kırdılar demişti :D Böyle bir anı var hey gidi günler..

0|1
    0|0
  • 97 senesinde arifin hollywoodluk performansı ile kazandığı penaltı sonrası kazanılan şampiyonlukta olmalıydı şıklar arasında. Yillar sonra arif te itiraf etmişti

www.izlesene.com/.../8089179

0|0
    0|1
  • Fener- Denizli maçında +15 dakika uzatma verilmişti. Hiç unutmuyorum radyonun başında heyecandan duramıyordun. Hasan Şaş idolümdü o zaman. Hatta formam bile vardı 11 Hasan ŞAŞ. Onun ağladığını görünce benimde istemsizce gözümden yaşlar dökülmüştü. Aşktır GALATASARAY

0|1
    0|0
    • 2ay

Bu senede olucaz inşallah

• 2ay

Bu sene hem medyaya karşı hemde rakiplere karşı şampiyon olacagız inanıyorum

Yükleniyor...