Facebooktan onu şimdi direkt silsem ne hisseder? Yardım edecek gönüllüler var mı?

Şu an ağlıyorum:'( Lütfen kızmayın laf söylemeyin ama ciddi bir sorum var.

Erkek arkadaşımla kavga ettik ben tele cevap vermedim. Şimdi facebookta ilişkisi yok yapmış 4 gün sonra.

Biliyorum sadece ben arayayım diye yapıyor bunu ama aramak istemiyorum istiyorum ki anlasın onu şimdi direkt silsem ne hisseder?

kendinizi onun yerine koyarak yazın. bana laflar söylemeyin sadece hissedeceğinizi yazın lütfen.

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Silmek için daha erken. Önce ilişki durumunu "İlişkisi Yok" olarak düzelt, sonra normal kullanıma devam et. Bu arada o, sana nispet olsun diye saçmalamaya başlayacaktır. Hatta başka birisi ile ilişkisi olduğu konusunda güncelleme bile yapabilir. Sen tepki gösterme yine de. Fakat fazla uzatma, yarından sonra aksam saatlerinde çıkar arkadaş listenden.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yok canım neden silecekmişin silme..

başka birini ilişkim var diye paylaş.. :))

çok mu kötüyüm..

1|0
    0|0
  • Gerizekalılık Aşkta gurur yapannnna uyuz olurum !

1|0
    0|0
  • Ne hissedecek gider kendine yeni bir kız bulur

1|0
    0|0
  • peki kawgada haklımısın yokısa haksızmısın duruma göre degişir ?

1|0
    0|0
    • haklıyım.

• kesinlikle ilişki durumu koyma çocuk sogumasın şimdilik öyle bırak kalsın okey

• kendimi onun yerine koydum da neyi anlayacam onu çözemedim?

0|0
    0|0
    • öff:'(

• @soran ben ayrılmak istiyorum. sorun sende değil bende, sen daha iyilerine layıksın ve ben seni haketmiyorum. (bir de empati yeteneği yok derler bana, peh)

Kızlar Ne Diyor 8

• Sende ilişkisi yok yap durumunu .. az bekle iyice kudursun ..silme bir kaç gün ..eğlenceli şeyler paylaş ...

1|0
    0|0
  • Ağlama beni de ağlatacaksın :(

Neyse, madem ilişkisi yok yaptı misilleme yapıyor sana sil gitsin. Bir de engellersen üstüne büyük şok olur. Surat ifadesi duvara çarpmışa döner. İğrenç bir şey olur.

Sonuç olarak sabır et. Arar seni celallenip.

2|0
    0|0
    • Sağol yorumun için. Yarın bekliycem. Olmaz ise sisilicem. ne yapayım ya üzgünüm sanki bir öldü içimde ne tuhaf::'(

• Vallahi ağzımdan aldın. Adama bak, kızı zırlatmak için resmen psikolojik işkence yapıyor.Sil kızım direkt ve engelle bir zahmet. Yaramaz.

• He ya sende benim sülemek istediklerimi söyledin :))

• oy aglama ya yazık gunah bu saatte.neden kavga ettınızkı?telafısı vardır herseyın ara canım ılıskı bıttı dıyebılırdın de.en azından topu ona atmıs ol aglama ya:(

1|0
    0|0
    • yok aramam zaten o arayayım diye yapıyor. Aramıycam:!(. Sence direkt silsem

• Sinirden ağşıyorum sanki içim buz kesti fena birşeymiş ayrılık . Arasam düzelecek ama aramıycam bitiricem ben işi :'(

Teşekkür ederim.

• rıca ederım allah yardımcın olsun canım

• amannnn canim ne kadar takiliyorsunuz bu ask mevzularina...bir sey soyliyimmi ask insani gucsuzlestiriyor asik olmamak en guzeli ben hic asik olmadimhic aci da cekmedim gucluyum

0|0
    1|0
  • Şuan ben de ağlamaklıyım:(

1|0
    0|0
  • evet sen de onu sil. anlasin.

1|0
    0|0
  • ben ayrıldıktan birgün sonra sildim faceden ona fazlasıyla koydu emin ol hazmedemez :)

0|0
    0|0
  • yav yat uyu, uğraşma. yarın düşünürsün. gece gece ekşın mı lazım oldu?

1|0
    0|0
Yükleniyor...