Sizce haksızmıyım ne olur yorum yapın yorumlarınızı merak ediyorum

Burdan biriyle arkadaş olduk sadece arkadaştık ama bana bir süre sonra hoşlandığını sevgili olmak istedigini söyledi ona olamayacagını söyledim çünkü zaten bir iliskiden cıkmıstm onu aklımdan silememistim ki onunla birseylere baslayamazdm ama o cok ısrar etti lafı evlilige kadar götürdü ben kabul etmedim ama normal bir sekilde sürekli konusuyoruz yine ve bana duygularında yanıldıgını aslında kötü olduu icin yanlıs düsündugunu soyledi sonra burdan daha once bir kizla tanistigini o kizla sitede tekrar bir arkadasliga baslasgini soyledi bana surekli o kizdan bahsediyor o kizi istedigini kizla ayni uniye gitmek istedigini soyledi onunla konusurken birazda olsa bir duygu degisimi olmustu hepsi gtti benden surekli o kiz konusunda dertlesti kizn onu kandirdigini soyledimde bana tepkiler verdi ki kiz hayatindayken bana kardesiymis gibi davrandi kiz cekti gitti surekli onun hakkinda benimle dertlesti ve bana tekrardan beni sevdigini soyledi cok istedgini falan falan ve bende ona ilkinde beni birakip gttigini ve o kiz gidince bana geri dondugunu onu istemedigimi soyledim sizce haksiz miyim ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• konu ne biliyomusun :D sen kabul etmedin ( POSTA KOYDUN ) onun zoruna gitti ve seni uyuz etmek ve nisbet yapmak biraz da kıskandırmak için o kızı kurguladı , sonra gitti dedi ve sana dönmeye çalıştı ama yemedi :D

bana ilk eksiyi burda ki o arkadaşın basıcak izle :D

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• sen yapman gerekeni yapmışsın bunun için üzülmene gerek yok Ucube!...ve birliktelik...iki sözcük yanyana gelince hiç de kulağa hoş gelen bir melodi değil...

Aşk yaşanıp bitip on gün sonra yeni bir aşka kanat açtım denip 20 gün sonra olmadı frekanslarımız tutmadı ayrı dünyaların insanlarıyız diye başka bir aşka ihtiyacım var diyen hiç bir yüreğin sesini duymak dahi istemiyorum ki!..son zamanlarda maalesef hep bunları duymaktayız...Herşeyi ucuzlattığımız gibi aşkıda pazara düşürdük...

Aşk!...dile düşmeden önce gönülde mesafeler katetmeli...aşk yaşandı mı gözünü karartmalı...Aşk körkütük etmeli ruhunu...Aşk onsuz nefes alamamak...onun bakmadığı hiçbir şeyi görmemek olmalı...Aşk sesini özlemek...aşk elini tutunca zangır zangır titremek, aşk öpüşmekte korkmak...aşk seni seviyorum derken içi titremekse aşktır...

0|0
    0|1
  • haklısın kardesım sonuna kadar . kapı kapı gezıp olmayaınca sana gelmesının anlamı yok o tılkı ıse sen dukkanı olma

0|0
    0|1
  • sonuna kadar haklısın ve dewam güzelim :) ve bu arada acizlerle takılmak siz kızların çokmu hoşuna gidiyor.?

0|0
    0|1
  • Aynısını ben yapsaydım çantayı kafama yerdim ki kesinlikle haklısın. Ama bunu yaptığın için kendini kötü hissettiğin ve hala onu düşündüğün için sırf kendini rahatlatmak adına bunu buraya yazdığını düşünüyorum. Çünkü hikayede bir eksiklik var.

0|0
    0|1
  • Kız haklı beyler dağılın..!

0|0
    0|1
  • İnsanlarda duygu karmaşaları olabiir sonuçta doğru yolu görmüş ve sana gelmiş

0|0
    0|1
  • biri özet geçsin mk.

0|0
    0|1
  • Dogru olani yapmissin..olmadi yazisini gordukce sana donus yapmis. Tebrik ederim

0|0
    0|2
  • ilk başta sen reddettiysen ondan gitmiş olabilir senden,tamda bilmiyoruz neler yaşadığınızı

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...