Sadeçe dövüş sporlarıyla oğraşanlar cevaplasın?

Ben 3 senelik boksörüm 2buçuk sene dir bırakmıştım şimdi 1 aydır devam ediyorum sadeçe unutuklarımı tekrarlıyorum aklımda muay thai var boks salonunda yumrularını grliştirmeye gelen profesönel muay thaicı bir arkadaşla tanıştım ve birlikte dövüştük benim çok yetenekli oldumu kesinlikle geleneksel muay thai yapmamı tafsiye eti siz boksta kendimi tamamenmi geliştirip öylemi muay thai yapayım yoksa hemen mi?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim 4 senedir muay thai yapıyorum boksta sadece yumruklarını kullandığın için sadece yumrukların güçlenir ama thai boksta her yerinle vurabiliyosun her vuruş için ayrı ayrı antreman yapıyorsun diz ayrı dirsek ayrı gardları farklı vsvs. ikisi aynı kefeye bile konulamaz tabiki thaiboks ama başlarda çok acı cekersin belin üstü sağlam olsa bile bacaklar darbe yiye yiye bazen yürümek istemicegin zamanlar falan oluyor thaiboks a geçince zaten duruşlar değişecek yani sana kâr kalan sadece adımlamalar ve yumruk atmayı biliyor olman olcak en kisa zamanda baslamanı tavsiye ederim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence hiç yapma boks yeterli. Eğer yerde dövüşmek istersen de biraz bjj yapıp mma e geç derim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...