Fitness yapıyorum yüzmeye de gitsem mi?

Persembe cumartesi pazar hariç hergün dersim var haftanın 4 günü fitness a gidiyorum ama belimde skolyoz olduğu için yüzme de çok faydaliymis sizce yüzme ye de gitsem ağır mi olur?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet agır olur vücudun hangı zamanda dinlenecek peki? vücudunun dilendirmelisin aksi taktırde baska saglık sorunları cıkar. yuzme zaten baslı basına yuksek efor harcatan yuksek kalori yaktıran bır spordur, fitnessda öyledir. ikisini birden yapmak ciddi yorgunluga kalori acıgına sebep verecektir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence önceliği yüzmeye ver. Her tarafın hareket etmesini sağlıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gidebilirsin

0|0
    0|0
  • ben yüzücüyüm. fitnessla beraber yapmalısın. yüzmeye fitness'ın etkisi: kolları ve omuzları geliştirmenle daha iyi yüzersin.. yüzmenin fitness'a etkisi: kardionun bu kadar iyi yapıldığı başka şekil yok ve bildiğin üzere tüm kasların çalışıyor. sadece fitness yaparsan sadece kas gelişeceği için hantal olursun. yüzme+fitness harika olur. ama beslenmene oldukça dikkat etmen gerekir.

0|0
    0|0
  • O iki faliyeti karşılayacak bir beslenmen olmaz kardeşim ikisi ağır gelir kızlar için yüzme daha makuldür çünkü hem kardio hemde antreman yapmış oluyorsun hem kilo açısından olsun hemde fit ve sıkı görünme açısından daha etkili olur yüzme

0|0
    0|0
  • gitmelisin

0|0
    0|0
  • Yüzme fitness da çok yararlı bence yüzmeyi aksatma

0|0
    0|0
  • Git tabi sırt çalışmasını unutma fitnnes

0|0
    0|0
  • git iyi olur