Sarkmalar için nasıl bir spor düzeni olmalı?

Merhabalar, ben 93 kilodan 61 kiloya düştüm ve verdiğim bu 32 kiloyu sağlıklı bir şekilde, spor yaparak verdim. İdeal kiloma 10 kilo kadar daha var. Her insan gibi bende vücudumda olan çatlak ve sarkmalardan kaçamadım. Spor salonuna gitmedim açıkçası yaşadığım yerde gitmekte istemiyorum ve tanıdığım sporla veya bu işlerle bilgili olan biri de yok. Sizden ricam sarkmalar vs. için nasıl bir spor programı yapmalıyım? Bana örnek olarak verebileceğiniz bir spor programı var mı? Yaşım da küçük, lütfen bunu göze alarak cevaplandırin.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• şu çatlaklardan bendede var su iç geçer diyorlar (sırt ve popoda) nasıl geççek bunlar zebra gibi dolaşıyom :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Asıl sorun kollarda en çok görünen yer kollar 😑 Ve tek çözümü lazermiş diye biliyorum. Diğer kremler cartlar curtlar hep yalan dolan

• 2ay

Çatlaklar için kilolu olmak şart değilmiş ergenlikte boy uzamasi vs. olduğunda bile çatlak olabiliyormuş. Benimde kiloluyken bu kadar yoktu kilo verdim her yerim çatlak oldu sevinsem mi üzülsem mi😅

• 2ay

hee ben birden boy attım ondan büyük ihtimal neyse seven bizi böyle zebralıykende seviyor sorun yok ( bütün arkadaşlarım zebralı olduğumu biliyor :D:D )

• Söylesemde 1ay sonra bırakırsın

0|0
    0|0
  • Bende alamiyorm kilo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...