Eboue mi Gökhan Gönül mü?

Sizce hangisi bu sezon daha iyiydi benim yorumum gökhanda çok iyi bir bek ama eboue bu sene ve geçen sene gerçekten çok iyiydi adam sanki forvetin sağı gibi :) Ama gökhanda savunmada daha iyi ama benim ilk tercihim hücum olduğu için eboue diyorum yani hep alves,carlos,cole gibi bekler sevmişimdir mesela balta çok defansif bir bekti. Sİzin düşünceniz ne hangisi daha iyi?

• EBOUE
    50% (4)32% (11)36% (15)Oy Ver
  • GÖKHAN G.
    50% (4)68% (23)64% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|27

En İyi Kız Görüşü

• ben tarafsız bir şekilde gökhan diyorum.

0|5
    0|1
    • Ztn aralarında çok uçurum yok ve Türk olduğundan dolayı daha önde ama benim futbol anlayışımda genelde hücum olduğu için eboue yani sağ açık gibi forvet gibi oynuyor gökhansa daha defansif 2sininde iyi olduğu yönler var ancak benim için dediğim gibi hep alves-carlos-A.cole hatta sizde üzülmez vardı oda çok hücuma çıardı o tarz bekler hoşuma gider hakan balta gibi değil ama oda iyiydi :)

• ama gökhanda ileriye çıkıyor ve ileri çıkışlarında da gayet başarılı savunmada olduğu kadar.

Kızlar Ne Diyor 7

• Benden daha fanatik cim bomlu yoktur belki ama ben bile Gökhan Gönül diyorum

zaten Gökhanı oftaştan biz alacaktık,uğraşmıştık ama olmamıştı :(

0|5
    0|0
  • Tabiki eboue

1|1
    0|1
  • Gökhan Gönül.

0|2
    0|1
  • EBOUE

1|1
    0|1
  • bu sezon eboue bir şey yapamadı pek.

0|1
    0|1
  • eboue iyi bence

0|1
    0|1
  • her zaman yerliler iyi

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Gökhan Gönül

1|1
    0|1
  • Gökhan gittikçe futbolunu geliştiriyor bence avrupada rahat oynar

1|0
    0|1
  • tarafsız bir şekilde bakarsak eboue nin daha iyi olduğunu görürüz

açık ve net gökhan ın daha iyi olduğunu söyleyen kişi futbol cahilidir o kişinin düşüncelerini dikkate almam, saygı duymam.

0|1
    0|1
  • Fanatikliğini bi' köşeye koyup soruyu cevaplayan birinin Gökhan Gönül'den başka bi' alternatifi olmamalı..

0|2
    0|1
    • İnanın objektiif bakıyorum eboue diyorum ama kişilik olarak falan çoğu kişinin tepkisini aldı o ayrı mesela sağ açık olsa kuyt derim adam bu sene çok iyiydi

• Pozisyon olarak baktığımızda Ebou sağ açığa kadar sağ tarafta her yerde oynayan, hücuma katkısı çok ama sürekliliği çok iyi değil. Gökhan gönül pozisyon olarak sağ bek ve ofansif bek olarak görev alabiliyor, defansif yönü ve topa müdahaleleri çok iyi ve sürekliliği iyi olan bir oyuncu. O bölge için en iyisi Gökhan Gönül.

0|1
    0|0
    • Evet haklısın ancak dediğim gibi benim önceliğim hücum olduğu için eboue dedim

• Oyun anlayışına göre değişir zaten bu. Galatasaray'a baktığımızda da beklerde hücum yönü ve birebir çalımda etkili bekler var.

• eboue reyis çok iyiydi bu sezon hele madride attıgı gol harikaydı

0|1
    0|1
  • Emanuel Eboue

1|2
    0|3
  • eboue biraz daha iyi ama gökhan yerli olduğundan büyük bir avantaj ligde.

0|3
    0|2
  • dedim sana gökhan gönül diye

0|0
    0|1
  • Her türlü GG77

0|0
    0|1
  • gökhan gönül daha iyi,ayrıca gökhan'a defansif bir bek demen izlemediğin anlamına gelir,çünkü gkhan eboueden bile daha fazla vhücum çıkıyor

0|0
    0|1
    • Ben eboueye göre defansif dedim bir yanlış anlamayın ya :) Bn 2 takımın maçınıda izliyorum bana göre gökhan eboue kadar çıkmı yarısı kadar anca çıkıyo benim felsefem hucüm olduğu için eboue ama defansif anlamda gökhan daha iyi bunu anlattım eboue her maç forvetin sağı gibi oynuyor zaten röportajı var hep hayalm forvet oynamaktır diye yani çok hücumcu yoksa gökhanda iyi ve Türk..

• gökhan ebouenin yarısı kadar hücuma çıkmıyormu :)? tamam sen haklısın.

• gökhan gönülü severim ama eboue gibi bir oyuncu türkiyede kıyaslayabileceginiz bir futbolcu olamaz

0|1
    0|0
  • GG77<3<3<3 candır can .

0|1
    0|2
  • Gökhannnnnn :D

0|0
    0|1
  • Emmanuel Eboué 132 maç 16 gol 5 asist Gökhan gönül 130 maç 9 gol 28 asist Eboue nsıl daha hücüm onu anlamadım

0|0
    0|2
    • Bu sene için baktım olaya :) Eğerki gerçekten GS ve FB maçlarını izlediysen anlarsın

• Bu tartışılmaz bile tabikide gökhan gönül

0|0
    0|2
  • gükan günülll

0|1
    0|1
  • Emanuel Eboue

0|1
    0|1
  • gökhan gönül bu sezon gerçekten çok iyiydi.ebueden bir tık önce bence performanı bu sezon.

0|0
    0|1
  • Gokhan gonul

0|0
    0|1
  • gökhan tabiki adam senelerdir o bölgede rakipsiz türkiye de

0|0
    0|1
  • gökhan oy verdim cogunluk gibi bende yerli diye torpil gectim

0|0
    0|0
  • önce sabri sonra gökhan :)

0|0
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım ama Gökhan hem yerli hemde ofansif olmasada defansif anlamda biraz daha iyi febenin ender iyi oyuncularından biri işte :)

0|0
    0|0
  • eskiden galatasaraylılar transfer ettikleri her oyuncuyu alexle kıyaslardı Alex gittiğinde üzülmüştüm galatasaraylılar artık ne yapacak kiminle kıyaslayacaklar diye ama boşa üzülmüşüm fenerbahçede oyuncu mu biter:DD

1|1
    0|1
  • gökhan hücumda iyi değil savunmada iyi dedin değilmi yanlış anlamadım:))))

0|0
    0|1
    • Eboueye göre kıyaslarsak evet. Çünkü eboue her hücumda forvatin sağı gibi mesela riera okadar çıkmıyor

• ebue gökhan kadar hücuma çıkmamıştır. biraz tarafsız izlesen anlardın

• Gökhan Gönül

0|1
    0|1
Yükleniyor...