Kızlar nasıl havalı olur ?

Erkekler saçlarının önünü kaldırır,beyaz kot falan giyer,kulağını deldirir havalı olur. Peki ya kızlar nasıl havalı olur ? Sizce ?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1-) SAÇ KESİMİNİZİ SAÇ STİLİNİZİ DEĞİŞİTİRİN... (Saçlarınızı kestirin ya da rengini değiştirin)

2-) SAÇLARINIZI ÇOGUNLUKLA AÇIK BIRAKIN VE HERGÜN DEĞİŞİK SAÇ MODELLERİ YAPIN... (Saçlarınıza şık bir saç akseuarıyla hava katın)

3-) BU SENİN SAÇ MODASINI TAKİP EDİN VE SİZE YAKIŞANI SEÇİN…

4-)KIYAFEİNİZE ÇEKİ DÜZEN VERİN.. TEMİZ OLUN…

5-)HER ESPİRİYE GÜLMEYİN…

6-)AĞIR OLUN BİRAZ…

7-)DERSLERİNİZE ÇOK AMA ÇOK İYİ ÇALIŞIN..

8-) ARKADAŞ SEÇİMİNİZE DİKKAT EDİN…

9-)COOL OLUN……..

10-) KENDİNİZE Bİ STİL BELİRLEYİN….

11-) SAÇINIZA HERGÜN FÖN ÇEKİN….

12-) EL VE TIRNAK BAKIMINIZA ÖZEN GÖSTERİN

13-) TER KOKMAYIN BUNUN İÇİN DEODORANT KULLANIN VE PARFÜM SIKMAYIDA UNUTMAYIN.

14-) OTURUŞUNUZ VE DURUŞUNUZ DİK OLSUN, OTURDUĞUNUZDA OMUZLARINIZI SALIVERMEYİN DİK DURUN, BUNU AYAKTA YÜRÜRKEN VE DURURKENDE YAPIN

15-) YÜKSEK SESLE KONUŞMAYIN.

16-) DİŞLERİNİZİN TEMİZLİĞİNE ÖNEM VERİN

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bandana , kısa kotlar bileğin üstünde biten , incik boncuk işte. Bide mümkünse bu yaptıkalrını gösteriş için değil kendi istediği için yaptığını hissttirmek. Daha bir havalıdırlar benim gözümde .

0|0
    0|0
  • Cool olmak bilinenin aksine; uzak durmak, ya da umursamsz tavırlarla ortalıkla dolaşmak demek değildir. Uzaktan merak uyandırıcı, yakındansa kimliği ve tarzı ön plana atarak hissettirici-yaşatıcı olmak demek

0|0
    0|0
  • Beyaz kot giyen havalı mı oluyomuş

0|0
    0|0
  • link Böyle...

1|1
    0|0
  • Ne iğrenç bir havalı erkekmiş o :)

1|0
    0|0
  • Skorbordu yüksek tutarak.

0|0
    0|0
  • beyaz kot giyiyorum saçımı kaldırıyorum havalımıyım ?

0|0
    0|0
  • TC kimliği taşıyo olman, BOŞ bir hava sahibi olmana yeter..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bebegimmm acık sacık giyin daracık giyin kocaman bavul cantalardan tak kısaca biraz kokoş ol ve herkezi kucumser gözle bak o zaman halı olursun..ama bence kendin gibi ol

0|0
    0|0
  • bence doğal saç ve makyaj ve farklı giyim tarzıyla ya da hippi bir saç sade bir giyim tarzyla :)

0|0
    0|0
  • kendine has orjinal olursan havan olur . taklitle bir yere gelinmez

0|0
    0|0
  • Senin tanım apaçi erkek tanımı

0|0
    0|0
  • Havalı erkek tanımını okuduktan sonra havalı erkeklerden tiksindim.

0|0
    0|0
  • öff- havalı olmak -

0|0
    1|0
  • naıselamı olur acık giymesıne gerek yok dar birpantol topuklu platform ayakkabı saclar fonlu bal ya da karemel olsun bavul canta tınaklar ojeli hafif makyaj işte snaa havalı kız 1. 0 onde baslıy9lar ha birde dik yuruyecen

0|0
    0|0
Yükleniyor...