MOTORCU ARKADAŞLAR???

öncelikle merhaba son 2 aydır falan motora ilgim artmaya başladı bir anda.ama scoter tarz motorlar acaip hoşuma gitmiyor sport motorlar daha iyi.nerden öğrenebilirim motoru? vitesli motorları? çevremde bilen kimse yok.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• valla ben 10 yasından berı kulanıyorum abım öğretmıstı bende ufakla basladım sonra yukseldım. Sanada tavsiyem 125 lik scooterla falan basla. Kurs dıcem ama öğreten biri olursa daha iyi öğrenırsın bı yakın falan bılen yokmu varsa ondan ..Bana kalırsa hıc gırme derım. Motor kullanmak cok guzel,adrenalın falan muthıs bı duygu ama tehlıkelı. Ben mesela 2002 senesınde kaza gecırdım az daha kamyon altına giriyodum gecırmeyende nadırdır yanı o yuzden tavsiye etmem pek sana .. Benşu an nadıren kullanıyorum ama korkarak eskısı gıbı otobana falan cıkamıyorum hızda yapamıyorum .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• tehlikeli ve zevkli

ehliyetin varmı

1|0
    0|0
  • Hangi şehirdensin? İstanbul ve İzmir'de motosiklet kursları var, hatta İzmir'de isen bağlı olduğum bir motosiklet grubum var, grubun başında da bir bayan arkadaş var, eğitim de veriyor, önerebilirim.

Uymuyorsa artık en yakınındaki bir motosiklet sürücüsünden ders alman gerek.

0|0
    0|0
    • ou iyimiş.ama malesef istanbuldayım.kurstakıler ıyı ogretemıyor dıye duydum

• arkadasım aklın varsa uzak dur motordan ciddi mana da hastalık.kac kere kaza yaptım ama hala binmekteyim.arkamdaki ailemden banane diyorsan bin.vitesli 125 veya 150 likten başla sonra yavaş yavaş yükselt motorunu.scoterda birsey yok basıon gidio. öncelikle hız mı yokso konfor mu senin için önemli onu belle kendinde ona göre motor sec

0|0
    0|0
    • hız,aksiyon adogrıhşseajpsf baba boşuna ölüm makinesi dememişler.bu arada geçmiş olsun

• heh sende benim kafadansın ..sonra seni 150 lik kesmez alırsın 500 sonra 600-1000 e gider yolu.bu da kesmez tekere cıkarsın .Allah sana bana akıl versin.ama asla 600 e gecmeden yatırma motoru dönüslerde birde soguk kanlı ol

• kurslar var hobi olarak gidebilirsin.

0|0
    0|0
    • kurslarıda hiç sevmiyorum.ne araba ne motor.kurstakilerde kullanmayı bılse guzel olacak da fygwıruhflaejdl

• napalım gel ben öğretiyim madem fldjdl

• motorlardan uzak dur derim bana bir defa motor çarptı kafam şansa kaldırıma değmedi yolda sürtündü 3 düküşle kurtuldum çarpan kişide ehliyetsizdi o günden sonra bende araba sürerken motorları görmezden geliyorum nasıl ki motorlular yayaları görmezden geldiği gibi

0|0
    0|0
  • ehliyet varmı?

0|0
    0|0
  • motosiklet kursu

0|0
    0|0
  • Hondanın motor kursları var en iyi orada ögrenbilirsin. İlkin sscoter'le başlayıp önce bir trafigi ve motorla karşılasabilecegin sorunları ögren ondan sonra motor yükselt.

0|0
    0|0
    • scoter nedir ya :D tiksindim

• vaay güzelmiş kırocum.beğendim bak.şimdi kalkta kursa git

• rica ederim ateş böcegim ::D Eğer boş bir alan varsa bu motorla çok az hızda ilkin kullanabilrsn 15-20 yaprsın dubalardan geçersin alışısın .5-10 düssen bişey olmz.:D ama kursa gdiersen süper olur soylemesi

• Motoru öğrendin şimdi gezi planları yapıyorsun helal olsun :)

0|1
    0|0
    • motorla gezi aynı şey mi :d araba biliyoz da motor sıkıntı

• :)) motor da kolay nasıl öğrenemedin scoter motor hondalar iyi sağlıklı araçlar

• 2 ayaklı şeytan dır motor...

dikkat et

en ustası bile ölüp gidiyor ufak bir hatada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cruiser :))))))))))

1|0
    0|0
  • sürücü kursu gibi bir şey lazım değil mi?:)

1|0
    0|0
  • Sadece kurs. Ben kendim öğrendim.

1|0
    0|0
  • ay çok tehikeli motor ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...